Telegram Viber

Microsoft Windows Server Device CAL 2019 OLP

Microsoft Windows Server Device CAL 2019 OLP
Код товару: R18-05767
1209,60 грн
включно 20 % ПДВ
Кількість

Мова інтерфейсу: Російська
Англійська

Оплата Доставка
• По рахунку
• Платіжною картою
• Готівкою
• Електронне постачання по e-mail

Windows Server CAL - ліцензії клієнтського доступу до Microsoft Windows Server. Додатково придбаються для кожної рабочої станції, яка підключається до серверу як до Windows Server Standard, так і до Windows Server Datacenter

Існують 3 типа ліцензій клієнтського доступу:

  • Windows Server Device CAL - ліцензування по пристроям
  • Windows Server User CAL - ліцензування по користувачам
  • Windows Server External Connector - дає право необмеженій кількості зовнішніх користувачів (партнерів і замовників) компанії здійснювати доступ до служб серверного програмного забезпечення організації

Для доступу до примірника Windows Server 2012 необхідна ліцензія Windows Server 2012 CAL. Попередні версії CAL не можуть використовуватися.

Програма Open License (OLP) призначена для тих, кому необхідно придбати декілька копій (ліцензій) одного або декількох програмних продуктів Microsoft. Перша закупівля має бути мінімум на 5 ліцензій. При цьому Ви отримуєте значну знижку в порівнянні з вартістю придбання тих же продуктів у вигляді коробки. Протягом двох років після розміщення першого замовлення Ви зможете користуватися отриманою корпоративною знижкою при розміщенні наступних скільки завгодно дрібних замовлень.

Microsoft Windows Server 2012 – провідна серверна операційна система, на якій побудована робота багатьох найбільших центрів обробки даних - надає широкі можливості підприємствам будь-якого розміру по всьому світу. Продовжуючи кращі традиції, Windows Server 2012 містить сотні нових і вдосконалених функцій, які дозволяють трансформувати ІТ-середовища віртуалізації і хмарних обчислень з метою скорочення витрат на ІТ та збільшення цінності для бізнесу. У Windows Server 2012 реалізовані вражаючі інновації в області віртуалізації, мережевих технологій, систем зберігання даних і зручності роботи.

З даним товаром також купують:

Microsoft Access Open License (OLP) Microsoft Access Open License (OLP)
4838,40 грн
включно 20 % ПДВ
Microsoft Office Standard Open License (OLP) Microsoft Office Standard Open License (OLP)
14313,60 грн
включно 20 % ПДВ
Microsoft Visio Professional Open License (OLP) Microsoft Visio Professional Open License (OLP)
18412,80 грн
включно 20 % ПДВ
Microsoft Windows Server Standard 2019 Core 2Lic OLP Microsoft Windows Server Standard 2019 Core 2Lic OLP
4334,40 грн
включно 20 % ПДВ

Апгрейдные модули оперативной памяти

Eng.    © 2007-2024