Info-Room

CoLogo - флешки з Вашим логотипом
 

CoLogo - флешки з Вашим логотипом.
Компанія ".GENESIS" пропонує Flash накопичувачі з фірмовим логотипом Вашої організації. За бажанням на флеш накопичувач може бути пред-записана рекламна або маркетингова інформація Вашої компанії. Нанесення логотипу і запис інформації виконується в заводських умовах виробником флеш пристроїв, що гарантує якісний дизайн, високий рівень технічного виконання, збереження заводської гарантії на пристрій. Флешки поставляються у фірмовій упаковці.

Апгрейдні модулі пам'яті
 

Апгрейдні модулі пам'яті.
Компанія ".GENESIS" здійснює поставки рідкісних апгрейдних модулів пам'яті всесвітньо відомих виробників (Kіngston Technology і Transcend Іnformatіon Іnc.) для ноутбуків, серверів, принтерів, плоттерів, факсів і мережевих пристроїв в найкоротші терміни (10-14 днів). Ми допоможемо підібрати Вам потрібний модуль пам'яті, який гарантовано працюватиме у Вашому пристрої.

Kingston SSDNow
 
Kingston SSDNow
SSD (твердотільний накопичувач) - це новий тип накопичувачів для використання замість традиційних HDD. Вашій увазі надаються інформаційні відео-ролики присвячені Kingston SSDNow.
Розшифровка артикулів модулів оперативної пам'яті
 
Розшифровка артикулів модулів оперативної пам'яті
У кожного модуля пам'яті є унікальний артикул (Part Number) в ньому приховані всі основні технічні характеристики оперативної мамяті. Можна легко підібрати потрібну пам'ять, знаючи що означає кожна буква і цифра у артикулі.
avast!
 
Порівняння продуктів AVAST Software
Компанія AVAST Software пропонує антивірусні рішення для різних груп клієнтів. Виберіть продукт який краще відповідає Вашим потребам.
Порівняння продуктів
 
Порівняння продуктів Trend Micro
Продукти Trend Micro діляться на 3 основні групи: Titanium (для дому і домашнього офісу), Worry-Free (для невеликих компаній), Enterprise Security (для великих компаній).
 
 
 

Назад

Safexs Firebolt

Укр.Рус. Eng.    © 2007-2019