Telegram Viber

Microsoft Access Open License (OLP)

Microsoft Access Open License (OLP)
Код товару: 077-07233
4838,40 грн
включно 20 % ПДВ
Кількість
Оплата Доставка
• По рахунку
• Платіжною картою
• Готівкою
• Електронне постачання по e-mail

Програма Microsoft Access 2010 надзвичайно проста, у ній містяться готові шаблони для полегшення роботи та потужні знаряддя, які знадобляться для обробки великих обсягів даних.

Програма Access 2010 дає змогу ефективно використовувати більшість відомостей, навіть якщо ви не фахівець із роботи з базами даних. Завдяки новим веб-базам даних у програмі Access розширено можливості роботи з даними, що полегшує відстеження, звітування та надання спільного доступу. Таким чином ви завжди зможете отримати доступ до даних у браузері.

Швидше та простіше створення баз даних

Швидке навчання. Завдяки наявності готових шаблонів і компонентів для повторного використання у програмі Access 2010 можна швидко й просто працювати з базами даних.

 • Почати роботу просто. Скористайтеся новими вбудованими шаблонами, які можна використовувати одразу, або виберіть шаблони на веб-сайті Office.com і настройте їх відповідно до своїх потреб.
 • Створюйте бази даних із новими модульними компонентами за допомогою нових частин застосунку та швидко додавайте до бази даних попередньо створені компоненти Access для загальних завдань.

Створення ефективніших форм і звітів

У програмі Access 2010 надано нові знаряддя, які дають змогу легко створювати професійні, інформативні форми та звіти у системі Microsoft Office.

 • Для умовного форматування тепер підтримуються гістограми – це дає змогу керувати правилами умовного форматування з єдиного зручного подання.
 • Завдяки додаванню тем Office у програмі Access 2010 можна простіше узгоджувати численні об'єкти бази даних і виконувати форматування.

Зручний доступ до потрібних знарядь у потрібний час

Знаходьте потрібні команди будь-коли та будь-де.

 • Вдосконалену стрічку можна легко настроїти, щоб полегшити доступ до найуживаніших команд. Створюйте настроювані вкладки та навіть налаштовуйте вбудовані. У програмі Access 2010 саме ви всім керуєте.
 • Керуйте базою даних і швидше та простіше отримуйте доступ до інструментів бази даних за допомогою нового подання Microsoft Office Backstage™. Подання Backstage, що замінило собою традиційне меню ''Файл'' у всіх застосунках системи Office 2010, забезпечує централізований та організований доступ до всіх операцій з керування базами даних і настроювання програми Access.

Автоматизація та додавання складних виразів без написання коду

У програмі Access 2010 надано спрощені та зручні у використанні знаряддя, що дає змогу користувачу побути розробником, навіть якщо ви вважаєте себе початківцем у роботі з базами даних.

 • Покращений побудовник виразів значно спрощує формули та вирази завдяки технології IntelliSense. Це дає змогу зменшити кількість помилок і приділити більше часу створенню бази даних.
 • За допомогою оновленого конструктора макросів тепер навіть легше додати основну логіку до бази даних. Досвідчені користувачі програми Access помітять, що ці вдосконалення дають змогу простіше створювати складну логіку та розширювати застосунок бази даних.

Централізоване розміщення даних

У програмі Access 2010 надаються прості способи зведення даних і підвищення якості роботи.

 • Додавайте веб-служби та дані зі служб підключення до бізнес-даних Microsoft SharePoint 2010 безпосередньо до застосунків, які ви створюєте. До джерел даних тепер можна підключатися через нещодавно доданий протокол веб-служб.
 • Імпортуйте та зв'язуйте дані з різних зовнішніх джерел, зокрема із програм Microsoft Excel, Microsoft SQL Server, Microsoft Outlook тощо. Або збирайте та оновлюйте дані через електронну пошту (без використання сервера).

Отримання доступу до бази даних новими способами

Нещодавно додані служби Access Services на сервері Microsoft SharePoint Server 2010 дають змогу надавати доступ до баз даних в Інтернеті за допомогою нових веб-баз даних.

 • Почніть співпрацю просто зараз. Розмістіть бази даних в Інтернеті, щоб мати змогу відкривати, переглядати й редагувати їх онлайн. Користувачі, на комп'ютерах яких не інстальовано клієнт Access, можуть відкривати веб-форми та звіти у браузері, а внесені ними зміни автоматично синхронізуються.

Незалежно від того, чи ви працюєте у великій корпорації, володієте малим підприємством, працюєте в неприбуткової організації, чи просто шукаєте ефективніші способи керування особистими відомостями, програма Access 2010 дає змогу виконати роботу швидше, зручніше та отримати кращі результати.

З даним товаром також купують:

Microsoft Office Standard Open License (OLP) Microsoft Office Standard Open License (OLP)
14313,60 грн
включно 20 % ПДВ
Microsoft Visio Professional Open License (OLP) Microsoft Visio Professional Open License (OLP)
18412,80 грн
включно 20 % ПДВ
Microsoft Windows Server Standard 2019 Core 2Lic OLP Microsoft Windows Server Standard 2019 Core 2Lic OLP
4334,40 грн
включно 20 % ПДВ
Microsoft Windows Server Device CAL 2019 OLP Microsoft Windows Server Device CAL 2019 OLP
1209,60 грн
включно 20 % ПДВ

Апгрейдные модули оперативной памяти

Eng.    © 2007-2024