Telegram Viber

Ulead DVD Picture Show 4

Ulead DVD Picture Show 4
Код товару: Ulead_DVD_PS 4EN
198,00 грн
Без ПДВ з 01.01.2013
(згідно п.26 підрозділу 2 розділу ХХ ПКУ)
Кількість

Пакет Ulead CD & DVD PictureShow 4 є продуктом, що поєднує засоби обробки фотографій з унікальними інструментами їх публікації. Цей справді універсальний програмний пакет для роботи з цифровими камерами дозволяє перетворити знімки на притягаюче погляд фото-шоу, яке можна демонструвати, у тому числі і на екрані телевізора.

Включена до складу цього пакету утиліта Photo Explorer дасть вам усе, що потрібно для редагування і організації архіву Ваших знімків.

Імпорт і організація архіву. Проста процедура з трьох кроків дуже полегшує створення і публікацію слайд-шоу, які прекрасно виглядають. Підберіть потрібні знімки, виберіть відповідний тематичний шаблон Instant-Show, а потім почніть пропалення компакт-диску формату CD або DVD. Щоб створити своє мультимедійне слайд-шоу, яким можна було б пишатися, Ви можете додати в свої твори ще і відеоролики. Функція корекції знімків одним кліком допомагає поліпшити ваші знімки шляхом автоматичного регулювання таких параметрів, як рівень яскравості або контрастності.

Запис на диски і публікація. Тепер Ви можете з комфортом продивлятися слайд-шоу на екрані телевізора в своїй вітальні, програючи записані диски на стандартному DVD-програвачі. Збережіть свої оригінальні знімки на тому ж диску, що і слайд-шоу, щоб Ваші рідні і близькі могли роздрукувати їх на папері і зберегти в своєму архіві на все життя. Вбудована програма для створення етикеток і надпечаток для компакт-дисків дозволяє не лише оформити диски, але і надрукувати ілюстровані списки дисків, на яких записані слайд-шоу.

З даним товаром також купують:

Cyberlink PowerDirector Deluxe 4 Cyberlink PowerDirector Deluxe 4
120,00 грн
Ulead Cool 3D Production Studio Ulead Cool 3D Production Studio
600,00 грн
Знижка 72,5%
165,00 грн

StarOffice

Укр.Рус. Eng.    © 2007-2021