Telegram Viber

Ulead Cool 3D Production Studio

Ulead Cool 3D Production Studio
Код товару: Cool-3D
600,00 грн
Знижка 72,5%
165,00 грн
Без ПДВ з 01.01.2013
(згідно п.26 підрозділу 2 розділу ХХ ПКУ)
Кількість

Нова версія дає відео-професіоналам ще більше додаткових функцій і засобів управління, використовуваних при створенні тривимірних написів і графіки для відео. Тепер COOL 3d підтримує формати AVI і Quicktime і забезпечує розширені можливості збереження. Користувачі можуть зберігати відео у вигляді кадрів або незалежних полів, використовувати формати NTSC або PAL, задавати алгоритм компресії або кодер/декодер, а також частоту і розмір кадрів. Крім того, користувачі можуть вказати цільовий диск відтворення і заздалегідь проглянути відеоролик перед збереженням. 

Дана версія надає користувачам список стандартних розмірів відеокадрів як шаблон. Підтримка формату Realtext 3D дозволяє користувачам створювати анімацію у вигляді файлів малого розміру, ідеальних для розміщення в Інтернеті. Тепер цей файловий формат підтримується програвачем Realplayer Plus G2, який ще швидше переносить аудіо, відео, текст, анімацію і інші мультимедійні матеріали на ваш настільний комп'ютер за рахунок використання потокової технології.

Популярна серед web-дизайнерів, остання версія COOL 3D полегшує процес створення web-анімації і робить його ефективнішим. У версії 3.0 можна оптимізувати GIF-анімацію, скорочуючи розміри файлів для швидшого перегляду в Інтернеті. Користувачі можуть вибрати кількість кольорів для анімації, створити єдину палітру і прибрати зайві піксели. Крім того COOL 3D, виводить на екран розміри файлу "до" і "після" оптимізації і час завантаження, а також дає можливість заздалегідь проглянути анімацію в браузері перед збереженням.

Версія 3.0 повністю інтегрується з Ulead SmartSaver Pro, дозволяючи додатково управляти оптимізацією. Тепер в допомогу web-дизайнерам COOL 3D надає список стандартних розмірів банерів (наприклад, популярний розмір рекламного банера 468 x 60). Також включені вдосконалені засоби управління незалежними ключовими кадрами і тимчасовою шкалою, з можливістю показувати і приховувати незалежні ключові кадри в анімації. І, нарешті, нова система кешування робить відтворення анімації плавнішим і швидшим при попередньому перегляді в програмі COOL 3D.

Також рекомендуємо наступні товари:

Ulead PhotoImpact 10 Ulead PhotoImpact 10
240,00 грн
Знижка 37,5%
150,00 грн
Ulead Media Studio Pro 7 Ulead Media Studio Pro 7
1737,00 грн
Знижка 52,5%
825,00 грн

З даним товаром також купують:

Cyberlink PowerDirector Deluxe 4 Cyberlink PowerDirector Deluxe 4
120,00 грн
Ulead DVD Picture Show 4 Ulead DVD Picture Show 4
198,00 грн

Оперативна пам’ять

Укр.Рус. Eng.    © 2007-2021