Telegram Viber

Ulead DVD Movie Factory 5

Ulead DVD Movie Factory 5
Код товару: A26-450-911-0A0000
Знято з виробництва
Якщо років десять тому відеокамеру можна було побачити лише на плечі оператора, що працює на телебаченні або обслуговуючого весілля, а п'ять років тому покупка такого пристрою говорила про дуже хороший достаток, то сьогодні відеокамери стали сповна звичайною справою. Любительські пристрої постійно дешевшають і при цьому удосконалюються, а тому немає нічого дивного в тому, що все більше людей беруть з собою відеокамеру у відпустку, на дачу або просто знімають красиві місця в рідному місті.

Виробники програмного забезпечення теж у виграші: ті застосування, які раніше були потрібні лише професіоналам, а, означає, досить обмеженої аудиторії, тепер можна продати величезному числу людей. Це відноситься не лише до редакторів для обробки відео, але і до програм для DVD-авторінга. У відеоредакторах початкового рівня вже давно з'явилася можливість створення меню для DVD, і більш того, в ті додатки, які орієнтовані на початківців, такі інструменти додають швидше, ніж в серйозніші програми. Наприклад, компанія Adobe спочатку додала засоби для DVD-авторінга в програму Adobe Premiere Elements, а вже потім – в Adobe Premiere Pro.

Але чи означає це, що створити меню DVD можна лише за допомогою відеоредактора? Зовсім немає. Сьогодні існує досить багато любительських програм, призначених виключно для створення DVD-дисків. Ulead DVD MovieFactory – одна з них. Як і інші програми від компанії Ulead, DVD MovieFactory проста в освоєнні і зручна в роботі. 

З даним товаром також купують:

Ulead Video Studio 8 Rus Ulead Video Studio 8 Rus
Знято з виробництва
Nova Development Photo Explosion Deluxe V2 Nova Development Photo Explosion Deluxe V2
334,80 грн
Знижка 73,1%
90,00 грн
включно 20 % ПДВ
Cyberlink PowerDVD 6.0 Deluxe Cyberlink PowerDVD 6.0 Deluxe
144,00 грн
включно 20 % ПДВ
Roxio Digital Media Studio 7 Roxio Digital Media Studio 7
478,80 грн
включно 20 % ПДВ
StarOffice для 5 ПК StarOffice для 5 ПК
238,80 грн
Знижка 77,4%
54,00 грн
включно 20 % ПДВ

Апгрейдные модули оперативной памяти

Eng.    © 2007-2024