Cyberlink PowerDVD 6.0 Deluxe

Cyberlink PowerDVD 6.0 Deluxe
Код товару: DVDXDLXP6
120,00 грн.
Без ПДВ з 01.01.2013
(згідно п.26 підрозділу 2 розділу ХХ ПКУ)
Кількість
Cyberlink PowerDVD Deluxe - один з найпопулярніших і якісних програмних DVD-плеєрів. До його основних переваг можна віднести високу якість зображення, зручний інтерфейс з скінами і хорошу настроюваність. У програмі є всі властиві апаратному DVD-плеєру цифрові функції: масштабування зображення, безперервне програвання вибраного епізоду, установка маркерів для швидкого знаходження потрібної сцени, прискорений перегляд і т.п. Є навіть така можливість, як одночасний показ субтитрів на двох мовах.

Надзвичайно Яскраві Зображення

Друге покоління усесвітньо знаменитої технології відео розширення CyberLink робить зображення яскравіше, а кольори - природніше. CLEV-2 регулює насиченість кольору і яскравості, аби підвищити якість самого зображення, і ця особливість допомагає досягати наїлучших можливих результатів для моніторів LCD/CRT. Ви неодмінно здивуєтеся тому, що, наприклад, Ваші фільми на DVD, які ще пару хвилин дратували своєю надмірною яскравістю або тьмяністю, можуть відтворюватися в абсолютно іншій якості.

Smart Video Deinterlacing

Технологія адаптованого відео від CyberLink забезпечує відео ефектами вирівнювання і чіткості зображення під час відтворення відео файлів і DVD. Без передової технології дєїнтерлейсинга, відео може бути нерівним, плямистим, затіненим або змащеним. Запропонована технологія підтримує якість фрагмента і мінімізує спотворення з допомогою покадрового аналізу відео і динамічно застосовує це лише там, де необхідно.

Користувачі також можуть скористатися різними опціями деінтерлейсінга, у тому числі автоматичною підбіркою технології або вибраною із списку користувачем. Визначимо, як же працює дєїнтерлейсинг і як, по якому алгоритму виконуються наступні опції: Pixel Adaptive, Median або Bob.

Формати Multi-дисплеїв

PowerDVD 6 підтримує безліч форматів дисплея, дозволяючи користувачам запускати фільми 4:3 DVD на дисплеях широких екранів і фільми формату 16:9 DVD на дисплеях 4:3. Технологія природної розтяжки використовується для того, щоб уникнути втрати, які інакше були б створені Pan & Scan або дисплеєм Letterbox.

Відгуки:


  Ваш відгук може бути першим.
 
Написати відгук

З даним товаром також купують:

Ulead Video Studio 8 Rus Ulead Video Studio 8 Rus
216,00 грн.
Знижка 44,4%
120,00 грн.
Ulead DVD Movie Factory 5 Ulead DVD Movie Factory 5
234,00 грн.
Nova Development Photo Explosion Deluxe V2 Nova Development Photo Explosion Deluxe V2
279,00 грн.
Roxio Digital Media Studio 7 Roxio Digital Media Studio 7
399,00 грн.
StarOffice для 5 ПК StarOffice для 5 ПК
396,00 грн.
Знижка 75,0%
99,00 грн.

SAFEXS USB з шифруванням

Укр.Рус. Eng.    © 2007-2018