Telegram Viber

Nero 12

Nero 12
Код товару: Nero-11-S
Немає ціни

Nero дозволяє по-новому створювати і надавати іншим користувачам фотографії, музику і відео. Ви отримаєте по-справжньому повноцінний засіб, що включає в себе функції простого і розширеного редагування відео, інноваційну технологію перетворення відеофайлів для перегляду фільмів на будь-якому пристрої, а також можливості прожига і резервного копіювання для задоволення всіх ваших потреб по роботі з цифровим вмістом.

Інтегрований Nero MediaBrowser
Простий і швидкий доступ з бібліотеки мультимедіа в проект. Завдяки повністю новому компоненту Nero MediaBrowser можна відразу почати роботу над будь-яким проектом. У більшості проектів можна одним клацанням отримати доступ до бібліотеки музики, фотографій і відео. Ваша робота стане простою і зручною, адже тепер достатньо перетягнути файли фотографій, відео і музики з бібліотеки Nero Kwik Media в свій проект.

Перетворення і стиснення DVD-Video або відеофайлів
Кілька відеофайлів? Ніяких проблем. Будь то відеоролик, знятий на ваш мобільний телефон, або DVD-фільм, кожен пристрій має потребу у своєму форматі відтворення. Nero надає розширені можливості транскодування відео, які дозволяють перетворювати практично будь-який DVD-фільм або відеофайл в будь-який відеоформат для відтворення на будь-якому пристрої, щоб можна було без проблем переглядати свої улюблені відео всюди.

  • Nero Recode підтримує декодування таких форматів файлів: 3GP, AIFF, AMR, APE, ASF, AVI, FLAC, M2TS, MKV, MOV, MP3, MP3HD,
    MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, OGG Vorbis, TOD, TRP, VOB, WAVE, WMA, WMV
  • Nero Recode підтримує кодування в наступні формати файлів: 3GP, AVI, AIFF, APE, FLAC, FLV, MKV, MP3, MP3HD, MPEG-4, OGG, Vorbis, MPEG-2, HD-AAC, WAVE, WMA, WMV

Імпорт проектів Windows Live Movie Maker
Виведіть свої кінематографічні проекти на новий рівень. Імпортуйте та редагуйте проекти Windows Live Movie Maker безпосередньо в Nero. Відкривайте відеофайли Open Windows Live Movie Maker і тут же починайте покращувати вихідний проект, додаючи в нього нові ефекти для отримання професійних результатів. Завдяки функціям розширеного редагування можна додати в свої відео професійні штрихи.

Простий і розширений режим редагування відео
Одним клацанням переходите з Простого режиму до Розширеного. Отримайте чудові результати незалежно від свого досвіду відеомонтажу. Можна без зусиль переключитися з експрес-режиму редагування розкадровки в режим розширеного редагування в один дотик і продовжити роботу над проектом в цьому ж вікні. Перейдіть з простого і легкого використання ефектів шаблонів до багатодоріжкового редагування, управління ключовими кадрами на одному екрані редагування відео, чудовим шаблонами ефектів накладення «Картинка-в-картинці» і багато чому іншому. Ваші домашні проекти в чудовій якості захопить друзів і рідних як ніколи раніше.

Nero LIVEBackup
Безперервне надійне резервне копіювання. Просте резервне копіювання в один дотик за допомогою Nero LIVEBackup для захисту всіх ваших файлів і навіть всієї операційної системи. Ви також можете вибрати резервне копіювання вручну, але тільки Nero LIVEBackup забезпечить безперервне надійне резервне копіювання.

Прожиг довговічних дисків
Створюйте диски, які прослужать довгий час. Експерти, які першими реалізували технологію запису, постійно вдосконалюють свої рішення. Тільки додаток Nero SecurDisc 3.0 зі скануванням поверхні забезпечить читабельність диска незалежно від подряпин, віку та зношеності, так що ваш вміст довгий час буде зберігатися на дисках в цілості й схоронності.

Копіювання DVD
Одним клацанням можна скопіювати весь DVD-фільм. Переміщайте фільми з DVD-дисків прямо на ПК за допомогою копіювання в один дотик. Помістіть всі свої фільми DVD в єдину бібліотеку мультимедіа, скопіювавши їх з оптичних носіїв. Розширені настройки дозволять скопіювати тільки те, що вам потрібно, виключивши непотрібні розділи, доріжки на інших мовах, додаткові матеріали та багато іншого.

Оперативна пам’ять

Eng.    © 2007-2024