Telegram Viber

Nero 12 Platinum

Nero 12 Platinum
Код товару: Nero-11-P
Немає ціни

Кращий в своєму класі пакет Nero 11 Platinum спрощує доступ до хмарного сховища, відтворення дисків Blu-ray і підтримку мобільних пристроїв для синхронізації списків відтворення iTunes, фотографій і відео на смартфонах і планшетних ПК Android. Ви отримаєте по-справжньому повноцінний засіб редагування відео, а також інноваційну технологію перетворення відеофайлів для перегляду фільмів на будь-якому пристрої, в будь-який час, в будь-якому місці.

Програвання дисків Blu-ray
Перетворіть свій будинок у справжній кінотеатр. Відтворюйте свої улюблені фільми і домашні відеоролики, записані на дисках Blu-ray, з високою чіткістю і звуком кінематографічної якості DTS і Dolby Digital Surround прямо на своєму комп'ютері.

Синхронізація по Wi-Fi та USB
Всебічна синхронізація для смартфонів і планшетних ПК під управлінням Android. Nero Kwik Mobile Sync дозволяє обмінюватися музикою, фотографіями та відео між ПК та пристроями Android по бездротових мережах. Оптимізуйте свій вміст «на льоту», адже буквально одним рухом ви можете відтворити практично все, що завгодно: від композицій зі списків відтворення iTunes до завантажених фільмів. Завдяки швидкому автоматичному визначення пристрою можна вибрати будь-який пристрій з великого списку сумісних пристроїв і записати на нього музику, фото і відео.

Інтегрований Nero MediaBrowser
Простий і швидкий доступ з бібліотеки мультимедіа в проект. Завдяки повністю новому компоненту Nero MediaBrowser можна відразу почати роботу над будь-яким проектом. У більшості проектів можна одним клацанням отримати доступ до бібліотеки музики, фотографій і відео. Ваша робота стане простою і зручною, адже тепер достатньо перетягнути файли фотографій, відео і музики з бібліотеки Nero Kwik Media в свій проект.

Перетворення і стиснення DVD-Video або відеофайлів
Кілька відеофайлів? Ніяких проблем. Будь то відеоролик, знятий на ваш мобільний телефон, або DVD-фільм, кожен пристрій має потребу у своєму форматі відтворення. Nero надає розширені можливості транскодування відео, які дозволяють перетворювати практично будь-який DVD-фільм або відеофайл в будь-який відеоформат для відтворення на будь-якому пристрої, щоб можна було без проблем переглядати свої улюблені відео всюди.

  • Nero Recode підтримує декодування таких форматів файлів: 3GP, AIFF, AMR, APE, ASF, AVI, FLAC, M2TS, MKV, MOV, MP3, MP3HD,
    MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, OGG Vorbis, TOD, TRP, VOB, WAVE, WMA, WMV
  • Nero Recode підтримує кодування в наступні формати файлів: 3GP, AVI, AIFF, APE, FLAC, FLV, MKV, MP3, MP3HD, MPEG-4, OGG, Vorbis, MPEG-2, HD-AAC, WAVE, WMA, WMV

Простий і розширений режим редагування відео
Одним клацанням переходите з Простого режиму до Розширеного. Отримайте чудові результати незалежно від свого досвіду відеомонтажу. Можна без зусиль переключитися з експрес-режиму редагування розкадровки в режим розширеного редагування в один дотик і продовжити роботу над проектом в цьому ж вікні. Перейдіть з простого і легкого використання ефектів шаблонів до багатодоріжкового редагування, управління ключовими кадрами на одному екрані редагування відео, чудовим шаблонами ефектів накладення «Картинка-в-картинці» і багато чому іншому. Ваші домашні проекти в чудовій якості захопить друзів і рідних як ніколи раніше.

Nero LIVEBackup
Безперервне надійне резервне копіювання. Просте резервне копіювання в один дотик за допомогою Nero LIVEBackup для захисту всіх ваших файлів і навіть всієї операційної системи. Ви також можете вибрати резервне копіювання вручну, але тільки Nero LIVEBackup забезпечить безперервне надійне резервне копіювання.

Прожиг довговічних дисків
Створюйте диски, які прослужать довгий час. Експерти, які першими реалізували технологію запису, постійно вдосконалюють свої рішення. Тільки додаток Nero SecurDisc 3.0 зі скануванням поверхні забезпечить читабельність диска незалежно від подряпин, віку та зношеності, так що ваш вміст довгий час буде зберігатися на дисках в цілості й схоронності.

Копіювання DVD
Одним клацанням можна скопіювати весь DVD-фільм. Переміщайте фільми з DVD-дисків прямо на ПК за допомогою копіювання в один дотик. Помістіть всі свої фільми DVD в єдину бібліотеку мультимедіа, скопіювавши їх з оптичних носіїв. Розширені настройки дозволять скопіювати тільки те, що вам потрібно, виключивши непотрібні розділи, доріжки на інших мовах, додаткові матеріали та багато іншого.

Оперативна пам’ять

Eng.    © 2007-2024