Telegram Viber

avast! File Server Security

avast! File Server Security
Код товару: aFSS-1A
13007,68 грн
включно 20 % ПДВ
Кількість
Оплата Доставка
• По рахунку
• Платіжною картою
• Готівкою
• Електронне постачання по e-mail

avast! File Server Security - потужне антивірусне рішення для боротьби з вірусними зараженнями на вашому сервері або серверах.

Порівняння продуктів AVAST Software

Підтримка кластерів і термінальних сервісів

avast! File Server Security підтримує роботу на крупних кластерних або термінальних серверах. Підтримується безпосередня установка на кластерні системи за допомогою спеціального майстра, що полегшує процес інсталяції.

Для установки антивіруса avast! у термінальному середовищі ви можете використовувати інший спеціальний майстер. Спеціальним чином конфігурована система виглядає (і поводиться) для термінальних користувачів як стандартний антивірус для робочих станцій.

Підтримка терміналів не обмежується лише термінальними сервісами від Microsoft - повністю підтримуються системи на базі Citrix MetaFrame.

Резидентний захист

Резидентний захист (захист в режимі реального часу) є одній з найважливіших складових програми. Avast! пропонує до використання потужний резидентний модуль, який здатний виявити вірус перш, ніж він заразить ваш комп'ютер.

Резидентний захист файлової системи забезпечує гарантію того, що жоден вірус не буде запущений. Пропонується широкий діапазон параметрів налаштування - наприклад, можна визначити, що файли перевірятимуться протягом копіювання або що перевірятися будуть файли лише із заданим списком розширень .

Нова особливість - так званий "напівпрозорий" режим. Його мета - вірно відображувати вірусні погрози на серверній системі. Працює він таким чином: якщо отриманий запит на завантаження зараженого файлу, робиться автоматична дія - і нічого не відображується. А коли виходить запит з локальної або термінальної сесії, використовується звичайний інтерактивний режим - як в антивірусі для робочих станцій.

Резидентний режим оптимізований для високошвидкісної роботи навіть при великому завантаженні. Він повністю використовує можливості сучасних потужних серверів, наприклад, підтримку багатопроцесорних серверів (процес сканування може бути распараллелен).

Створений спеціально для роботи на термінальному сервері avast! File Server Security містить додаткові резидентні модулі для захисту пошти (Outlook/Exchange, Internet Mail) і браузеру (Блокує Скриптів).

Користувацький інтерфейс

Хоча в Server Edition міститься також захист користувача avast! - простий і надійний - у серверному режимі використання застосовується розширений користувацький інтерфейс (окрім термінального сервера). Розширений призначений для користувача інтерфейс дає вам можливість використовувати всі налаштування avast!, а також повністю конфігурувати продукт для сканування великих об'ємів.

Основна концепція роботи - сканування на базі завдань. Спочатку ви визначаєте завдання, включаючи різні параметри - області сканування, що сканувати, як сканувати і так далі Визначивши завдання, ви можете запустити його на виконання. Кожне завдання генерує список результатів, з яким ви можете працювати пізніше.

Інша важлива особливість, тісно пов'язана із завданнями - сканування за розкладом. Воно дає вам можливість задавати час для запуску завдання на виконання, одноразово або періодично.

Менеджер повідомлень

Для спрощення роботи в Server Edition включений спеціальний менеджер повідомлень, за допомогою якого ви можете визначити об'єкти повідомлень і асоціювати їх з антивірусними завданнями (як резидентними, так і виконуваними на вимогу). Дані об'єкти повідомлень використовуються в разі виявлення вірусу.

Нова версія підтримує різні об'єкти повідомлень, наприклад, поштові повідомлення за допомогою SMTP або MAPI (Outlook). Також підтримуються повідомлення SMS, повідомлення через мережеві повідомлення Windows, розпечатування повідомлення через мережевий принтер, повідомлення SNMP або навіть відправка повідомлень через MSN/Windows Messenger.

Оновлення

Важливою частиною антивірусного захисту є своєчасні оновлення, як вірусних баз, так і самого продукту. Оновлення є інкрементальнимі, що дозволяє завантажувати дані, що лише оновилися, зменшуючи розмір завантажуваних файлів. Зазвичай розмір файлу оновлення антивірусної бази не перевищує 20-80 кб, оновлення скануючого механізму - 200-500 кб.

Якщо ви використовуєте постійний доступ в інтернет, ви можете встановити автоматичний режим оновлень в певні проміжки часу. Якщо ви підключаєтеся до інтернету час від часу, то антивірус avast! може проводити оновлення в моменти підключення до мережі.

Оновлення PUSH

Спеціальна можливість - оновлення PUSH. Це справжня зміна у філософії оновлень. Зазвичай кожна встановлювана програма оновлюється у момент установки і при виході нової версії. Оновлення PUSH контролюються нашим сервером, що підтримує своєчасне оновлення продукту і вірусних баз і тим самим належний рівень захисту комп'ютера. Механізм заснований на протоколі SMTP, тобто на звичайних поштових повідомленнях. Самі оновлення контролюються поштовими провайдерами avast! (MS Outlook і Internet Mail). Система захищена за допомогою шифрування трафіку і не допускає неавторізованноє використання.

Вся система захищена асиметричним шифруванням, що запобігає неавторизованому використанню сервісів.

Карантинна область

Карантинна область на диску має спеціальні властивості для безпечної ізоляції окремих файлів.

Головною особливістю Карантину є повна ізоляція від операційної системи (жодних зовнішніх процесів - тобто жодні віруси не можуть попасти у файли), файли в Карантині не можуть бути запущені (тобто ви можете спокійно зберігати підозрілі і заражені файли в Карантині).

Сканування у момент завантаження

Спеціальна можливість продуктів avast! - антивірусна перевірка у момент завантаження операційної системи. Це дуже корисна функція, якщо ви підозрюєте наявність вірусу у вашій системі. Процес сканування запускається у момент старту операційної системи до того, як вірус може перехопити управління, що забезпечує можливість запобігти поширенню вірусу.

Вартість залежить від типа ліцензії (базова, поновлення і так далі), кількості ліцензій. Виберіть потрібний Вам типа ліцензії і кількісний діапазон:

Базова ліцензія на 1 рік:

Базова ліцензія на 2 роки:

Базова ліцензія на 3 роки:

Поновлення ліцензії на 1 рік:

Ліцензія на 1 рік при переході з конкуруючого продукту та для дежвавних установ:

Ліцензія для учбових закладів на 1 рік:

Оперативна пам’ять

Eng.    © 2007-2024