Telegram Viber

avast! Endpoint Protection

avast! Endpoint Protection
Код товару: aEP-1A
1300,48 грн
включно 20 % ПДВ
Кількість
Оплата Доставка
• По рахунку
• Платіжною картою
• Готівкою
• Електронне постачання по e-mail

AVAST Endpoint Protection забезпечує не тільки надійний захист всіх ваших комп'ютерів в організації, але також централізоване управління/оновлення за допомогою веб-консолі, віддалену установку, надання попереджень системи безпеки в реальному часі, планове автоматичне сканування та багато іншого.

Порівняння продуктів AVAST Software

SafeZone створює на робочих столах ваших співробітників закрите та ізольоване віртуальне середовище. Таким чином, ви можете здійснювати конфіденційні фінансові операції і працювати з важливою комерційною інформацією в Інтернеті в повній безпеці.

FileRep - система визначення репутації файлів, дозволяє дізнатися про надійність файлу ще до того, як ви його відкриєте - визначається з урахуванням кількості людей, у яких є такий же файл, і ступеня його новизни. Ця технологія також використовується у внутрішніх процесах, допомагаючи модулю сканування приймати більш зважені рішення.

Щоб спростити життя ІТ-адміністраторам, avast! пропонує два варіанти консолі управління:

  • проста - Small Office Administration - удосконалений і простий в установці інструмент управління для мереж розміром до 200 ПК
  • надійна - Enterprise Administration - ефективний інструмент управління мережами будь-якого розміру, зручне рішення для досвідчених ІТ-адміністраторів

Вартість залежить від типа ліцензії (базова, поновлення і так далі), кількості ліцензій. Виберіть потрібний Вам типа ліцензії і кількісний діапазон:

Базова ліцензія на 1 рік:

Базова ліцензія на 2 роки:

Базова ліцензія на 3 роки:

Поновлення ліцензії на 1 рік:

Ліцензія на 1 рік при переході з конкуруючого продукту та для дежвавних установ:

Ліцензія для учбових закладів на 1 рік:

StarOffice

Eng.    © 2007-2024