Telegram Viber

avast! Endpoint Protection Plus

avast! Endpoint Protection Plus
Код товару: aEPP-1A
1625,68 грн
включно 20 % ПДВ
Кількість
Оплата Доставка
• По рахунку
• Платіжною картою
• Готівкою
• Електронне постачання по e-mail

AVAST Endpoint Protection Plus - це основний захист для вашого підприємства в одному зручному пакеті, включаючи надійний брандмауер і захист від спаму для підтримки безпеки та ефективності вашої мережі. Крім того він забезпечує централізоване управління/оновлення за допомогою веб-консолі, віддалену установку, надання попереджень системи безпеки в реальному часі, планове автоматичне сканування та багато іншого.

Порівняння продуктів AVAST Software

Брандмауер блокує хакерів за допомогою евристичного та поведінкового аналізу, а також «білого» списку безпечних додатків. Запобігає завантаження прихованого шкідливого ПО (руткітів), яке при завантаженні ОС комп'ютера є невидимим для інших сканерів.

Комплексний фільтр спаму і фішинга, що функціонує в якості модуля до MS Outlook і загального проксі-сервера POP3/IMAP4 для інших поштових клієнтів, забезпечує захист від спаму.

SafeZone створює на робочих столах ваших співробітників закрите та ізольоване віртуальне середовище. Таким чином, ви можете здійснювати конфіденційні фінансові операції і працювати з важливою комерційною інформацією в Інтернеті в повній безпеці.

FileRep - система визначення репутації файлів, дозволяє дізнатися про надійність файлу ще до того, як ви його відкриєте - визначається з урахуванням кількості людей, у яких є такий же файл, і ступеня його новизни. Ця технологія також використовується у внутрішніх процесах, допомагаючи модулю сканування приймати більш зважені рішення.

Щоб спростити життя ІТ-адміністраторам, avast! пропонує два варіанти консолі управління:

  • проста - Small Office Administration - удосконалений і простий в установці інструмент управління для мереж розміром до 200 ПК
  • надійна - Enterprise Administration - ефективний інструмент управління мережами будь-якого розміру, зручне рішення для досвідчених ІТ-адміністраторів

Вартість залежить від типа ліцензії (базова, поновлення і так далі), кількості ліцензій. Виберіть потрібний Вам типа ліцензії і кількісний діапазон:

Базова ліцензія на 1 рік:

Базова ліцензія на 2 роки:

Базова ліцензія на 3 роки:

Поновлення ліцензії на 1 рік:

Ліцензія на 1 рік при переході з конкуруючого продукту та для дежвавних установ:

Ліцензія для учбових закладів на 1 рік:

Оперативна пам’ять

Eng.    © 2007-2024