Telegram Viber

Trend Micro Worry-Free Business Security Advanced (від 5ПК)

Trend Micro Worry-Free Business Security Advanced (від 5ПК)
Код товару: CMSBWWR7YLIULN5
1374,90 грн
включно 20 % ПДВ
Кількість
Оплата Доставка
• По рахунку
• Платіжною картою
• Готівкою
• Електронне постачання по e-mail

Trend Micro Worry-Free Business Security Advanced - швидкий, ефективний і простий захист від вірусів і дій кіберзлочинців, що дозволяє зосередитися на розвитку бізнесу і не турбуватися про безпеку при роботі в Інтернеті. Це єдине рішення призначене для підприємств з обмеженими ІТ-ресурсами і не вимагає особливих навичок для установки і використання.

Новітня версія Розширений захищає конфіденційність ділової інформації, блокуючи USB-накопичувачі і інші пристрої зберігання. Крім того, вона запобігає витоку даних по електронній пошті, блокує спам на серверах біржі і на підступах до них, а також забезпечує безпеку як ПК, так і комп'ютерів Mac.

Порівняння продуктів Trend Micro

Швидко. Ефективно. Просто.
Рішення Worry-Free Business Security забезпечують швидку, ефективну і просту захист, дозволяючи підприємствам оптимальним чином використовувати комп'ютери та сервери. Ефективна система безпеки блокує веб-загрози, перш ніж вони потраплять на робочі комп'ютери, не знижуючи швидкодія машин.

Управління пристроями
Новітня версія Worry-Free Business Security контролює доступ до USB-накопичувачів і іншим підключеним пристроїв, блокуючи загрози.

Запобігання втрати даних
Worry-Free Business Security Розширений запобігає витоку інформації по електронній пошті - як навмисну, так і випадкову.

Захист комп'ютерів Mac
Worry-Free Business Security Розширений забезпечує безпеку ПК, а також містить вбудовані засоби захисту клієнтів (IMAC і MacBook) і серверів Mac, що виключає необхідність купувати додаткові рішення.

Менше вимог до ресурсів, краще захист
Новітні рішення Worry-Free Business Security дозволяють вибирати компоненти при установці і налаштовувати систему безпеки відповідно до потреб. Завдяки постійним оновленням, велика частина яких зберігається на локальному сервері безпеки, а не на робочих комп'ютерах, рішення більш оперативно блокує нові загрози, не знижуючи швидкодія комп'ютерів.

Вартість залежить від типу ліцензії (базова, продовження) та кількості придбаних ліцензій. Виберіть потрібний Вам тип ліцензії і кількісний діапазон:

Перше придбання

Продовження

StarOffice

Eng.    © 2007-2024