Telegram Viber

Microsoft Word Open License (OLP)

Microsoft Word Open License (OLP)
Код товару: 059-09181
4838,40 грн
включно 20 % ПДВ
Кількість
Оплата Доставка
• По рахунку
• Платіжною картою
• Готівкою
• Електронне постачання по e-mail

У програмі Microsoft Word 2010 пропонується найкраще: удосконалені можливості створення професійних документів, прості способи співпраці з іншим користувачами та доступ до файлів майже з будь-якого комп’ютера.

Програма Word 2010 пропонує найдосконаліші інструменти форматування, ефективні засоби для створення та впорядкування документів, а також підтримку дистанційного доступу, що дає змогу втілювати ваші найкращі ідеї в будь-який час і де б ви не були.

Ще зручніше та простіше створення візуально привабливих документів

У програмі Word 2010 міститься багато нових і покращених знарядь, які допомагають виділяти важливий вміст за допомогою професійного оформлення.

 • Додавайте вражаючі ефекти форматування, такі як градієнтна заливка та відбиття, безпосередньо до тексту в документі. Тепер до тексту та фігур можна застосовувати багато тих самих ефектів, які використовуються для зображень, діаграм і рисунків SmartArt.
 • Скористайтеся новими та вдосконаленими інструментами редагування рисунків (різноманітні художні ефекти, потужні засоби коректування, роботи з кольором та обтинання тощо), щоб надати довершеності кожній ілюстрації в документі.
 • Вибирайте теми Office, які можна додатково настроїти, для узгодження кольорів, шрифтів і ефектів графічного форматування в документах. Настроюйте теми для використання особистої або фірмової символіки. Ті самі теми Office доступні у програмах Microsoft PowerPoint і Excel 2010; завдяки цьому всі документи можна оформити в єдиному стилі та на високому професійному рівні.
 • Висловіть свою ідею за допомогою високоякісної графіки – завдяки широкому вибору рисунків SmartArt (серед яких нові шаблони організаційних діаграм і графічних схем) створити вражаючу ілюстрацію тепер не важче, ніж маркований список. Рисунки SmartArt автоматично узгоджуються з вибраною темою документа, що дає змогу легко й бездоганно відформатувати весь вміст документів.

Заощадження часу та полегшення роботи

У програмі Word 2010 надано знаряддя, які заощаджують час і полегшують роботу.

 • Удосконалена область переходів і знаряддя пошуку значно полегшують перегляд, пошук і навіть повторне впорядкування вмісту документів в одній зручній області.
 • Тепер ви маєте змогу відновлювати чернетки файлів, закритих без збереження. Відновлення версії – це лише одна з багатьох нових функцій, доступних у новому поданні Microsoft Office Backstage™. Подання Backstage, що замінило собою традиційне меню ''Файл'' у всіх застосунках системи Office 2010, забезпечує централізований та організований доступ до всіх операцій із керування документами.
 • Вдосконалену стрічку можна легко настроїти, щоб полегшити доступ до найуживаніших команд. Створюйте настроювані вкладки та навіть налаштовуйте вбудовані.

Успішна співпраця

Програма Word 2010 містить усі необхідні інструменти для спільної роботи над документами та проектами.

 • Завдяки новим можливостям співавторства документ можуть одночасно редагувати кілька користувачів, що перебувають у різних місцях. Ви навіть можете миттєво спілкуватися під час роботи безпосередньо із програми Word.
 • Якщо ви працюєте в компанії, яка використовує програму SharePoint Foundation 2010, цими функціями можна скористатися в межах брандмауера. За допомогою програми Office Communicator, відтепер інтегрованої в кілька програм Office 2010, ви можете переглядати відомості про присутність, щоб дізнатися про доступність інших авторів та ініціювати обмін миттєвими повідомленнями або голосові виклики безпосередньо із програми PowerPoint.
 • Якщо ви працюєте в невеликій компанії або застосовуєте програму Word 2010 вдома чи у школі, ви можете скористатися перевагами функцій співавторства у службі Windows Live. Для одночасного редагування документів з іншими користувачами необхідно лише мати безкоштовний ідентифікатор Windows Live ID. Обліковий запис служби обміну миттєвими повідомленнями (наприклад, безкоштовної служби Windows Live Messenger) необхідний для перегляду стану присутності авторів і початку миттєвого обміну повідомленнями.

Доступ до відомостей із більшої кількості місць

Ідеї, терміни виконання, проекти та непередбачувані ситуації в роботі не завжди з’являються тоді, коли ви знаходитеся на робочому місці. На щастя, тепер ви можете виконувати роботу у зручний для вас час і в потрібному місці, використовуючи Інтернет або навіть смартфон.

 • Веб-застосунок Microsoft Word Web App – це програма, яка дає змогу працювати з документами Microsoft Word через Інтернет, використовуючи веб-браузер. Ви можете переглядати документи у високій якості та вносити незначні правки. Використовуйте такі ж знаряддя для форматування та редагування, як і у програмі Word 2010, і працюйте у знайомому середовищі редагування на будь-якому комп’ютері із браузером.
 • Програма Microsoft Word Mobile 2010 – це спрощений редактор документів, розроблений спеціально для зручного використання на телефонах під керуванням системи Windows.

Незалежно від того, чи ви створюєте важливий звіт, працюєте із групою над наступним завданням, створюєте чернетку резюме або працюєте в дорозі, програма Word 2010 дає змогу швидше та зручніше виконувати роботу й отримувати кращі результати.

Апгрейдные модули оперативной памяти

Eng.    © 2007-2024