Telegram Viber

The Bat! Home

The Bat! Home
Код товару: BAT-H
2416,68 грн
включно 20 % ПДВ
Кількість
Оплата Доставка
• По рахунку
• Платіжною картою
• Готівкою
• Електронне постачання по e-mail

Високоякісна система обробки повідомлень електронної пошти з інтуїтивним інтерфейсом, надійним захистом інформації. Повністю відповідає вимогам компанії Microsoft - ‘Works with Vista’ і ‘Certified for Vista’.

The Bat! Home Edition володіє майже всіма якостями, необхідними користувачеві; це ідеальне рішення для користувачів, які не вимагають додаткових програмних опцій.

Основні переваги:

  • Можливість роботи з необмеженою кількістю поштових скриньок. 
  • Потужна система фільтрів, які виконують роль сортувальника кореспонденції. Наприклад, ви можете набудувати фільтри так, що всі вхідні листи від ваших друзів складатимуться в окрему теку. Таку ж фішку можна поставити і на всі вихідні листи.
  • Зручна і продумана система шаблонів. Наприклад, вам потрібно написати лист. Досить в рядку «кому» вказати ім'я адресата (або його адреса електронки) і далі написати сам текст листа. А фраза з вітанням (здравствуйте...) і ім'ям адресата формується сама. Причому ім'я одержувача вставляється саме те, яке вказане в рядку одержувача.
  • Наочний диспетчер листів (вікно, в якому детально показується процес прийому і відправки листів).
  • Можливість створення загальних і віртуальних тек.
  • Можливість самостійного налаштування меню.

Відмінності версій Home і Professional:

Опції Home Professional Примітки
Виконуваний модуль

+

+

Версія Home Edition не призначена для комерційного використання.
Словники для перевірки орфографії

-

+

У Home Edition словники можна завантажити окремо в складі "мовного модуля". У Professional Edition словники входять в стандартний пакет установки. Доступні словники для наступних мов: англійської, голландської, французької, німецької, італійської, норвезької, іспанської, фінської, португальської.
Багатомовний інтерфейс

-

+

У Home Edition багатомовний інтерфейс можна завантажити окремо в складі "мовного модуля", у складі пакету поставляється лише англійський інтерфейс. У Professional Edition багатомовний інтерфейс входить в стандартний пакет установки. Підтримуються наступні мови інтерфейсу: російська, англійська, болгарська, голландська, італійська, китайська, німецька, польська, португальська, турецька, українська, французька, чеська.
Можливість апаратної аутентифікації на поштових серверах

-

+

Починаючи з The Bat! Professional Edition версії 3.5 підтримується eToken Pro і iKey1000. Надалі The Bat! Professional Edition підтримуватиме інші апаратні носії ключової інформації.
Шифрування поштової бази

-

+

Шифрування поштової бази доступне з версії 3.5.

Біометрична аутентифікація

-

+

Біометрична аутентифікація реалізується через Dekart BIO API.
Смайлики

+

+

Смайліки (посмішки) це маленькі графічні зображення, які можна використовувати для вираження відчуттів або емоцій, коли слів недостатньо. Кожен смайлік має свій текстовий код, який при виведенні повідомлення замінюється на картинку.

Industrial Flash

Eng.    © 2007-2024