Telegram Viber

Transcend 480GB SSD USB 3.1 ESD220C - TS480GESD220C

Transcend 480GB SSD USB 3.1 ESD220C - TS480GESD220C
Код товару: TS480GESD220C
Знято з виробництва

Портативний твердотільний накопичувач ESD220C

Transcend ESD220C - це зовнішній твердотільний накопичувач, який поєднує в собі портативність і високу надійність, здатний забезпечити цілісність інформації, що зберігається і відрізняється високою швидкістю передачі даних. За своїми розмірами ESD220C не більший кредитної картки і з легкістю поміститься до портмоне, що робить його ідеальним вибором для ділової людини, якій необхідно захопити в поїздку важливі файли і цифрові документи.

Завдяки використанню інтерфейсу SuperSpeed USB 3.1 Gen 1 і застосуванню технології SLC-кешування, накопичувачі ESD220C демонструють неймовірно високу швидкість передачі даних, яка досягає 410 МБ / с при читанні і 400 МБ / с при записі. Крім того, завдяки підтримці протоколу UASP (USB Attached SCSI Protocol), при використанні з сумісними комп'ютерами, швидкість передачі даних при роботі з цими накопичувачами може перевищувати показники стандартного інтерфейсу USB 3.0.

Полегши свій багаж! Маючий розміри кредитної карти, накопичувач ESD220C у товщину всього 9,6 мм, що дозволяє покласти його в портмоне і заощадити настільки цінне вільне місце у портфелі. Завдяки стійкому до подряпин покриття, цей накопичувач збереже свій первісний стильний вигляд навіть через безліч поїздок.

Накопичувачі ESD220C підтримують технологію RAID і ефективний алгоритм виявлення та виправлення помилок ECC, LDPC (Low-Density Parity Check), які допомагають забезпечити надійність зберігання вашої інформації. Наявність вбудованої підтримки алгоритмів зниження зносу осередків дозволяє забезпечити цілісність даних, а також продовжити термін експлуатації накопичувача.

Щоб забезпечити можливість роботи з пристроями, оснащеними різними портами USB, накопичувачі ESD220C оснащені портом USB Type-C, який використовується в системах, що базуються на різних платформах. Крім ПК, ESD220C можна застосовувати з пристроями, що підтримують OTG-технологію.

* Примітка: в комплект поставки входить стандартний кабель USB Type-A. Для підключення до мобільних пристроїв, а також до пристроїв з роз'ємом USB Type-C, користувачі повинні скористатися власним перехідником або відповідним кабелем.

За наявності на комп'ютері встановленого програмного пакета Transcend Elite, власники накопичувачів ESD220C можуть скористатися зручною апаратною кнопкою автоматичного резервного копіювання і синхронізації даних.

Власники ESD220C отримують право на безкоштовне завантаження ексклюзивного ПО управління даними Transcend Elite. Цей пакет корисних програм дозволяє впорядковувати, захищати і оновлювати найбільш важливі для користувача дані.

Для запобігання несанкціонованому доступу до збережених на портативному накопичувачі даних, Transcend Elite має ряд додаткових функцій захисту. Ви можете заблокувати або розблокувати ESD220C за допомогою мобільного або настільного (тільки для Windows) додатки Transcend Elite.

Можливості і переваги:

• Швидше зовнішніх жорстких дисків
• Компактний і легкий
• Надійний накопичувач для ваших цифрових даних
• Підтримка OTG
• Ексклюзивні програми Transcend Elite
• Резервне копіювання за одним натисканням

StarOffice

Eng.    © 2007-2024