Telegram Viber

Transcend 32GB SSD SATA 2.5" 370 MLC - TS32GSSD370S

Transcend 32GB SSD SATA 2.5" 370 MLC - TS32GSSD370S
Код товару: TS32GSSD370S
1407,00 грн
включно 20 % ПДВ
Кількість
Поставка в Україну під замовлення. Строк постачання 4-6 тижнів

Оплата Доставка
• По рахунку
• Платіжною картою
• Кур'єром по Києву (безкоштовно)
• Нова Пошта (за тарифами перевізника)
• Самовивіз

На повній швидкості, і навіть ще швидше. Твердотільні накопичувачі Transcend SSD370, оснащені інтерфейсом SATA III з пропускною спроможністю 6 Гбіт / с, відрізняються високою швидкістю передачі даних, значною ємністю (до 1 ТБ), компактними розмірами, невеликою вагою, відмінною вібро-і ударостійкістю, а також підтримкою енергозберігаючого режиму DevSleep. І все це означає, що мобільні користувачі, укомплектованого даними накопичувачем, навіть в дорозі зможе насолоджуватися роботою без пауз і затримок.
Новий рівень надійності.

Накопичувачі SSD370 оснащені функціями агресивного збору сміття і видалення файлів. Додатково збільшити термін служби SSD370 і підвищити надійність його роботи дозволяють вбудовані механізми мінімізації зносу осередків пам'яті і корекції помилок Error Correction Code (ECC). Крім цього, пакет SSD Scope включає в себе програму System Clone, яка робить процес установки SSD370 в комп'ютер ще простіше і зручніше.
SSD Scope: все під контролем.

Щоб не допустити зниження продуктивності і надійності роботи Transcend SSD370, користувачі можуть завантажити ПО SSD Scope. Ця зручна і універсальна програма дозволяє відстежувати поточні показники накопичувача, використовуючи технологію S.M.A.R.T., максимально спрощує процес оновлення вбудованої мікропрограми пристрою, а також задіє на рівні операційної системи функцію TRIM, яка допомагає боротися з деградацією продуктивності накопичувача.

Апгрейдные модули оперативной памяти

Eng.    © 2007-2024