Telegram Viber

Kingston 240GB SSDNow UV400 (7mm) SATA 3 2.5" - SUV400S37/240G

Kingston 240GB SSDNow UV400 (7mm) SATA 3 2.5" - SUV400S37/240G
Код товару: SUV400S37/240G
Знято з виробництва

Kingston 240GB SSDNow UV400 (7mm) SATA 3 2.5" підсилений чотирьохканальним контроллером Marvell для неймовірної швидкості та вищої потужності порівняно з механічним накопичувачем. Він драматично підсилює відповідність усієї Вашої системи та у 10 разів швидший за звичайний жорсткий диск. Міцніший за жорсткий диск, UV400 побудований на основі Flash-пам'яті. Вдосконаленя у технологіях контроллерів та чіпи NAND надають пристрою неперевершену надійність. Зверніть увагу також на безкоштовну програму Kingston SSD Manager, що доступна для завантаження на сайті Kingston. UV400 підтриманий трирічною гарантією та технічною підтримкою.

Можливості та переваги:

• Інтерфейс SATA Rev. 3.0 (6Gb/s), зворотня сумісність з SATA Rev. 2.0
• У 10 разів швидший за HDD
• Надійність бізнес-класу та вдосконалений захист даних
• Трирічна гарантія та безкоштовна технічна підтримка

Kingston є світовим відомим виробником високоякісної пам'яті. Для своєї продукції Kingston використовує тільки компоненти найвищої якості, проводить сувору технічну експертизу, проводить багаторівневе 100% тестування, що дозволяє давати довічну гарантію на всю продукцію пам'яті. (Для отримання більш детальної інформації, будь ласка зверніться до http://www.kingston.com/company/warranty)

На жаль, як і безліч інших світових виробників високоякісної продукції, Kingston стикається з підробкою своєї продукції. Kingston виявляв безліч підроблених модулів пам'яті, що продаються на ринку під брендом Kingston.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Kingston. Ми не продаємо підробок! Роблячи покупки в нашому Інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в автентичності придбаної продукції.

Інформація про те як перевірити справжність продукції Kingston на сайті виробникаhttps://www.kingston.com/support/product-verification

Апгрейдные модули оперативной памяти

Eng.    © 2007-2024