Telegram Viber

SUSE Linux Enterprise Server 1-Year Subscription

SUSE Linux Enterprise Server 1-Year Subscription
Код товару: 874-005006
Немає ціни

SUSE LINUX Enterprise Server 10 (SLES) є масштабованою, високопродуктивною платформою безпечних корпоративних обчислень, що реалізовує всі переваги Linux і Open-Source. Система орієнтована на сервера для відповідальних корпоративних додатків і забезпечує високу надійність, продуктивність і функціональність.

SLES підтримує широкий спектр апаратних платформ і сертифікований провідними світовими розробниками ПО, наприклад, корпорацією Oracle. Завдяки унікальним і відкритим засобам управління, ви зможете легко встановлювати, поширювати, конфігурувати, захищати і оновлювати Linux-сервери в будь-якій частині своєї корпоративної мережі - що істотно скорочує витрати на ІТ.

SLES розробляється і підтримується знаменитою компанією Novell, тому ви отримуєте все, що необхідне для впровадження життєздатної платформи для найвідповідальніших завдань: надійний цикл оновлення, програми навчання і сертифікації фахівців, а також розвинену інфраструктуру технічної підтримки.

Складні корпоративні системи повинні функціонувати цілодобово і відповідати постійно змінним потребам користувачів. Підприємства можуть підтримувати життєво важливі застосування і гарантувати мінімум простоїв, оскільки SUSE LINUX Enterprise Server 10:

  • Забезпечує підтримку новітньої апаратури і передові функції для забезпечення роботи мережі, зберігання даних і сумісності, що гарантує можливість резервування будь-яких периферійних і мережевих пристроїв. Дозволяє створювати відмовостійкі кластерні системи. Містить службу Hotplug для заміни апаратури без переривання роботи системи. Має інтегровану віртуалізації Xen.
  • SUSE LINUX Enterprise Server пропонує багаті можливості розробки програмного забезпечення і включає безліч вбудованих мережевих служб і протоколів, включаючи CUPS, DNS, DHCP, IMAP, NTP, SLP, Postfix, PXE, Proxy, Samba, SNMP, SMTP і багато інших. Крім того, він містить сервери застосувань і баз даних - такі як Apache, JBoss, Tomcat, MySQL і PostgreSQL і підтримує популярні рішення від сотень незавісимих постачальників ПО.

Апгрейдные модули оперативной памяти

Eng.    © 2007-2024