Telegram Viber

SUSE Linux Enterprise Desktop 10 1-Year Subscription

SUSE Linux Enterprise Desktop 10 1-Year Subscription
Код товару: 874-005055
Немає ціни

SUSE Linux Enterprise Desktop 10 (SLED) - надійна і продуктивна операційна система корпоративного рівня, що увібрала в себе кращі технології Novell і SUSE. З SLED 10 ви можете отримати повнофункціональну систему для використання в корпоративному середовищі, не купуючи ліцензії: політика Novell така, що плата стягується лише за оновлення і технічну підтримку.

SLED 10 може бути встановлений на комп'ютер з Windows і з'єднуватися з гетерогенними мережами, використовуючи механізми eDirectory, Active Directory і інші служби каталогів (LDAP). SLED 10 містить повний комплект офісних програм (включаючи OpenOffice 2.0 Novell Edition з підтримкою макросів Visual Basic), мережеве ПО і застосування для спільної роботи.

У SLED 10 інтегрована система настільного пошуку Beagle, що дозволяє швидко і легко знаходити документи, контакти і закладки. Крім того, розробники до межі спростили призначений для користувача інтерфейс: користувачі Windows можуть адаптуватися до нової системи в найкоротші терміни. У SLED 10 включений сучасний графічний сервер Xgl, що дозволяє перекласти відображення інтерфейсу на відеоадаптер, зекономивши ресурси центрального процесора.

Система ZENworks Linux Management дозволяє Вам контролювати централізованим чином, як проводиться установка і оновлення всього центру даних і систем, що знаходяться за брандмауером. Механізм AutoYAST дозволить створити сценарій автоматичної установки і конфігурації, таким чином до межі спростивши розгортання системи на крупному підприємстві. А за допомогою комплексу безпеки AppArmor ви можете створити надзахищене робоче середовище, не вивчаючи утиліти мережевого адміністрування Linux.

SUSE Linux Enterprise Desktop 10.x - є настільною операційною системою великим набором офісного ПО і утиліт, які дозволяють пердпріятіям вже сьогодні з упевненістю використовувати Open Source. Система SUSE Linux Enterprise Desktop призначена для вирішення широкого круга завдань користувачами, глибокими знаннями, що не володіють Linux, і може бути оптимізована для праці робочими станціями з стандартними або спеціалізованими функціями, технологічних Арм-ов, робочих місць учбових комп'ютерних класів і інформаційних кіосків, терміналів call-центрів і ін. SUSE Linux Enterprise Desktop складає ідеальну альтернативу робочим станціям на базі Microsoft Windows і Unix.

У порівнянню з іншими дистрибутивами Linux SLED 10 поставляє ряд додаткових компонентів, що дозволяє організувати повноцінну роботу користувачів на підприємстві (особливо в змішаних Windows- і Linux-середовищах):

 • Графічний інтерфейс – висогоергономічний інтерфейс графічних оболочок (GNOME, KDE), включаючи рішення на базепроєкта XGL.
 • Аутентифікація – вбудована підтримка служб каталогів Novell eDirectory і Microsoft ActiveDirectory. Додатково є можливість використання спеціалізованого клієнтського ПО (Novell Linux Client) для щільнішої інтеграції ськроссплатформеннимі службами Novell.
 • Інструментарій управління – поставляється графічне ПО локального управління і адміністрування YaST і клієнтські компоненти комплексного централізованого управління SLED на базі Novell ZENworks Linux Management.
 • Novell GroupWise – клієнтське ПО для організації колективної взаємодії, електронної пошти і захищеного обміну повідомленнями на базі серверів GroupWise.
 • Novell Evolution — застосування поєднує в собі функції електронної пошти, календарного планерування, управління завданнями і адресної книги і сумісне зі всіма основними поштовими системами, включаючи Microsoft Exchange 2000/2003 іnovell GroupWise.
 • OpenOffice.org — версія Novell продукту OpenOffice.org що є набором високопродуктивних офісних додатків: електронні таблиці, текстовий процесор, засоби підготовки презентацій, якісний набір шрифтів і підтримку VB-макроси.
 • Beagle – нова пошукова система, що дозволяє організувати ефективний пошук необхідної інформації на робочій станції. Є видимими практично всі доступні джерела інформації – документи різних форматів, електронна пошта Web- історія IM і IRC обмін, вихідні коди і ін.
 • Novell iFolder — засіб надання зручного файлового доступу і колективного файлового обміну користувачам, що знаходяться на роботі, удома або в дорозі, гарантуючи надійний захист, високу мобільність і постійне резервне копіювання особистих документів користувача.
 • Novell iPrint — менеджер управління мережевим друком і принтерами в кроссплатформенних середовищах, що забезпечує автоматичну установку драйверів і обслуговування конфігурацій принтерів на робочих станціях SLED 10, Windows і Mac.
 • Mozilla Firefox — зручний і простий у використанні веб-навігатор, оснащений вбудованою панеллю пошуку, вкладками і ефективними засобами захисту і конфіденційності.
 • Citrix ICA — клієнт Citrix ICA, забезпечуючий доступ до застосувань, які не можуть безпосередньо функціонувати на робочій станції Novell Linux (наприклад, до застосувань Windows, що запускається з видалених серверів).
 • SUSE Firewall - інтегроване програмне забезпечення захищає систему від мережевих порушників. Встановлюється і активізується автоматично, надаючи гарантію постійного захисту системи.
 • Novell AppArmor - це ефективна і проста у використанні система безпеки застосувань, яка захищає операційну систему і застосування Linux від несанкціонованного доступу, вірусів і дій шкідливих застосувань. AppArmor - це не брандмауер або застосування для виявлення вірусів, це повна система запобігання вторгненням.
 • Novell Common Authentication Service Adapter (CASA) - надає інфраструктуру централізованого управління парольною інформацією різних застосувань на робочій станції Linux.
 • Інструменти для роботи з CD/DVD – надається два інструменти, що забезпечують якісну роботу з CD/DVD дисками – GnomeBaker і K3B. Обоє програми дозволяють записувати data CD/DVD, аудіо CD з flac-, mp3-, ogg- і wav-файлів, можуть копіювати інформацію з одного диска на іншій, підтримують запис мультісесионних дисків, мають можливість запису дисків на льоту.
 • Macromedia Flash Player, RealPlayer, Banshee — програвачі, що підтримують величезну кількість аудіовізуальних форматів, включаючи RealAudio, RealVideo10, MP3, Ogg Vorbis і Theora, H263, AAC і багато інших.
 • Обмін миттєвими повідомленнями — SLED 10 включає клієнтське програмне забезпечення з відкритими вихідними кодами GAIM для обміну миттєвими повідомленнями, сумісне з основними протоколами обміну повідомленнями, у тому числі AOL, Yahoo! і MSN.
 • Інструменти роботи із зображеннями – величезний набір програмного забезпечення: від декількох видів переглядачів зображень різних форматів – F-Spot, Eog, до спеціалізованого редакторів растрової і векторної графіки – GIMP, Inkscape.

Industrial Flash

Eng.    © 2007-2024