Telegram Viber

Microsoft SQL User CAL OLP

Microsoft SQL User CAL OLP
Код товару: 359-06557
7324,80 грн
включно 20 % ПДВ
Кількість

Мова інтерфейсу: Російська
Англійська

Оплата Доставка
• По рахунку
• Платіжною картою
• Готівкою
• Електронне постачання по e-mail

Microsoft SQL CAL - ліцензії клієнтського доступу до Microsoft SQL Server. Додатково придбаються для кожної рабочої станції, яка підключається до серверів Microsoft SQL Server Standard або Microsoft SQL Server Business Intelligence

Існують 2 типа ліцензій клієнтського доступу:

  • SQL Device CAL - ліцензування по пристроям
  • SQL User CAL - ліцензування по користувачам

SQL Server 2012 - повністю готова до використання в хмарі інформаційна платформа, що надає впевненість у надійності критично важливих для бізнесу систем при роботі з даними і характеризується підвищеною доступністю, високою продуктивністю і поліпшеними функціональними можливостями в частині безпеки для критично важливих робочих навантажень; передовий аналіз з керованим самостійним вивченням даних та чудовими можливостями інтерактивної візуалізації даних; хмарні технології у відповідності з потребами клієнтів, які дозволяють створювати і розширювати рішення як при локальних розгортання, так і в хмарі.

Програма Open License (OLP) призначена для тих, кому необхідно придбати декілька копій (ліцензій) одного або декількох програмних продуктів Microsoft. Перша закупівля має бути мінімум на 5 ліцензій. При цьому Ви отримуєте значну знижку в порівнянні з вартістю придбання тих же продуктів у вигляді коробки. Протягом двох років після розміщення першого замовлення Ви зможете користуватися отриманою корпоративною знижкою при розміщенні наступних скільки завгодно дрібних замовлень.

Апгрейдные модули оперативной памяти

Eng.    © 2007-2024