Kingston 512GB SSDNow KC400 (7mm) SATA 3 2.5 Upgrade Bundle Kit - SKC400S3B7A/512G

Kingston 512GB SSDNow KC400 (7mm) SATA 3 2.5 Upgrade Bundle Kit - SKC400S3B7A/512G
Код товару: SKC400S3B7A/512G
Знято з виробництва

Kingston 512GB SSDNow UV400 (7mm) SATA 3 2.5" Upgrade Bundle Kit у 15 разів швидший за жорсткий диск HDD, щоб забезпечити повну виробничу здатність для збереження стиснутих та нестиснутих даних та підвищити швидкість роботи вибагливих програм. Він використовує 8-канальний контроллер Phison PS3110-S10 та чотириядерний процесор для прискорення повсякденних завдань та підвищення продуктивності. KC400 захищає дані від початку до кінця за допомогою технології SmartECC: дані відновлюються автоматично, якщо вони мають помилки або були записані не повністю внаслідок раптового вимкнення живлення. Вдосконаленя у технологіях контроллерів та чіпи NAND надають пристрою неперевершену надійність. До комплекту входить набір супроводжуючих запчастин Upgrade Bundle Kit, що допоможе легко та зручно встановити пристрій. Зверніть увагу також на безкоштовну програму Kingston SSD Manager, що доступна для завантаження на сайті Kingston. KC400 підтриманий п'ятирічною гарантією та технічною підтримкою.

Можливості та переваги:

• Інтерфейс SATA Rev. 3.0 (6Gb/s), зворотня сумісність з SATA Rev. 2.0
• У 15 разів швидший за HDD
• Надійність бізнес-класу та вдосконалений захист даних
• Комплект містить набір супроводжуючих запчастин
• П'ятирічна гарантія та безкоштовна технічна підтримка

Kingston є світовим відомим виробником високоякісної пам'яті. Для своєї продукції Kingston використовує тільки компоненти найвищої якості, проводить сувору технічну експертизу, проводить багаторівневе 100% тестування, що дозволяє давати довічну гарантію на всю продукцію пам'яті. (Для отримання більш детальної інформації, будь ласка зверніться до http://www.kingston.com/ru/company/warranty)

На жаль, як і безліч інших світових виробників високоякісної продукції, Kingston стикається з підробкою своєї продукції. Kingston виявляв безліч підроблених модулів пам'яті, що продаються на ринку під брендом Kingston.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Kingston. Ми не продаємо підробок! Роблячи покупки в нашому Інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в автентичності придбаної продукції.

Ви можете перевірити на сайті виробника, чи є пам'ять, яку Ви купили справжньої пам'яттю Kingston чи ні:

Зареєструвати\перевірити модуль пам'яті

Зареєструвати\перевірити Flash продукцію

StarOffice

Укр.Рус. Eng.    © 2007-2018