Telegram Viber

Kingston 240GB HyperX SAVAGE SSD SATA 3 2.5 (7mm) - SHSS37A/240G

Kingston 240GB HyperX SAVAGE SSD SATA 3 2.5 (7mm) - SHSS37A/240G
Код товару: SHSS37A/240G
Знято з виробництва

Твердотільний накопичувач Kingston 240GB HyperX SAVAGE SSD SATA 3 2.5 (7mm) надає екстремальної виробничості для апгрейду системи. Найшвидший SSD оснований на SATA, HyperX підсилений чотириядерним восьмиканальним контроллером Phison S10, що забезпечує неймовірну швидкість понад 560MB/s читання та 530MB/s запису. Результатом цього є надчутлива багатозадачність та загальне прискорення системи. Зі своєю низкопрофільністю та товщиною 7 мм, HyperX Savage SSD також підходить для більшості ноутбуків та інших портативних пристроїв.

Можливості та переваги:

• Інтерфейс SATA Rev. 3.0 (6Gb/s), зворотня сумісність з SATA Rev. 2.0
• Неймовірна швидкість — понад 560MB/s читання та 530MB/s запису
• Підсилений контроллером Phison
• Тонкий формфактор 7 мм робить придатним для портативних пристроїв
• Унікальний дизайн з червоним корпусом
• Трирічна гарантія та безкоштовна технічна підтримка

Kingston є світовим відомим виробником високоякісної пам'яті. Для своєї продукції Kingston використовує тільки компоненти найвищої якості, проводить сувору технічну експертизу, проводить багаторівневе 100% тестування, що дозволяє давати довічну гарантію на всю продукцію пам'яті. (Для отримання більш детальної інформації, будь ласка зверніться до http://www.kingston.com/company/warranty)

На жаль, як і безліч інших світових виробників високоякісної продукції, Kingston стикається з підробкою своєї продукції. Kingston виявляв безліч підроблених модулів пам'яті, що продаються на ринку під брендом Kingston.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Kingston. Ми не продаємо підробок! Роблячи покупки в нашому Інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в автентичності придбаної продукції.

Інформація про те як перевірити справжність продукції Kingston на сайті виробникаhttps://www.kingston.com/support/product-verification

StarOffice

Eng.    © 2007-2024