Telegram Viber

Kingston 240GB HyperX Predator PCIe Gen2 x4 (M.2) no adapter - SHPM2280P2/240G

Kingston 240GB HyperX Predator PCIe Gen2 x4 (M.2) no adapter - SHPM2280P2/240G
Код товару: SHPM2280P2/240G
Знято з виробництва

Kingston 240GB HyperX Predator PCIe Gen2 x4 (M.2) no adapter забезпечує великий об'єм файлового простору та неймовірну швидкість для стиснутих та нестиснутих даних, що піднімає Вашу систему до вищої межі. Швидший за SSD, основані на SATA, він підсилений контроллером Marvell та надає швидкість читання1400MB/s, запису 1000MB/s для надчутливої багатозадачності та загального прискорення системи. HyperX Predator PCIe SSD це найкращий спосіб досягнути максисальної виробничості.

Можливості та переваги:

• Інтерфейс PCIe з багатьма формфакторами
• Неймовірно висока швидкість: читання1400MB/s, запис 1000MB/s
• Великий об'єм файлового простору
• Підсилений контроллером Marvell
• Трирічна гарантія та безкоштовна технічна підтримка

Kingston є світовим відомим виробником високоякісної пам'яті. Для своєї продукції Kingston використовує тільки компоненти найвищої якості, проводить сувору технічну експертизу, проводить багаторівневе 100% тестування, що дозволяє давати довічну гарантію на всю продукцію пам'яті. (Для отримання більш детальної інформації, будь ласка зверніться до http://www.kingston.com/company/warranty)

На жаль, як і безліч інших світових виробників високоякісної продукції, Kingston стикається з підробкою своєї продукції. Kingston виявляв безліч підроблених модулів пам'яті, що продаються на ринку під брендом Kingston.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Kingston. Ми не продаємо підробок! Роблячи покупки в нашому Інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в автентичності придбаної продукції.

Інформація про те як перевірити справжність продукції Kingston на сайті виробникаhttps://www.kingston.com/support/product-verification

Industrial Flash

Eng.    © 2007-2024