Telegram Viber

Kingston 2GB microSD (SD adapter not included) - SDC/2GBSP

Kingston 2GB microSD (SD adapter not included) - SDC/2GBSP
Код товару: SDC/2GBSP
Знято з виробництва

Kingston є світовим відомим виробником високоякісної пам'яті. Для своєї продукції Kingston використовує тільки компоненти найвищої якості, проводить сувору технічну експертизу, проводить багаторівневе 100% тестування, що дозволяє давати довічну гарантію на всю продукцію пам'яті. (Для отримання більш детальної інформації, будь ласка зверніться до http://www.kingston.com/company/warranty)

На жаль, як і безліч інших світових виробників високоякісної продукції, Kingston стикається з підробкою своєї продукції. Kingston виявляв безліч підроблених модулів пам'яті, що продаються на ринку під брендом Kingston.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Kingston. Ми не продаємо підробок! Роблячи покупки в нашому Інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в автентичності придбаної продукції.

Інформація про те як перевірити справжність продукції Kingston на сайті виробникаhttps://www.kingston.com/support/product-verification

З даним товаром також купують:

Transcend 4GB microSDHC Class 6 (no box & adapter) - TS4GUSDC6 Transcend 4GB microSDHC Class 6 (no box & adapter) - TS4GUSDC6
Знято з виробництва
Transcend 8GB SDHC (Class 6) - TS8GSDHC6 Transcend 8GB SDHC (Class 6) - TS8GSDHC6
Знято з виробництва
Transcend 2GB microSD (2 adapters) - TS2GUSD-2 Transcend 2GB microSD (2 adapters) - TS2GUSD-2
Знято з виробництва
Kingston MobileLiteG2 Reader - FCR-MLG2 Kingston MobileLiteG2 Reader - FCR-MLG2
Знято з виробництва

Оперативна пам’ять

Eng.    © 2007-2024