Telegram Viber

Kingston 64GB microSDXC Class 10 UHS-I Industrial with SD Adapter - SDCIT/64GB

Kingston 64GB microSDXC Class 10 UHS-I Industrial with SD Adapter - SDCIT/64GB
Код товару: SDCIT/64GB
Знято з виробництва

Карта пам'яті Industrial Temperature microSD UHS-I компанії Kingston має діапазон робочих температур від -40 ° C до 85 ° C, що дозволяє використовувати її в самих жорстких умовах. Підтримка великої кількості циклів установки-вилучення дозволяє використовувати її в умовах частого доступу і вилучення з хост-пристроїв. Kingston ретельно тестує ці карти пам'яті при первісній обробці виробничого процесу і з урахуванням нових вимог до виготовлення продукції, тому ви можете бути впевнені, що ваші фотографії, відео та інші важливі файли будуть надійно захищені. 

Характеристики:

  • Карта пам'яті промислового класу, яка ідеально підходить для екстремальних умов: водонепроникний корпус, ударостійкість і вібростійкість, захист від рентгенівських апаратів в аеропортах
  • Ретельне тестування для промислового застосування
  • Продуктивність UHS-I Speed ​​Class 1 (U1): читання 90МБ/с та запис 45Мб/с
  • Робоча температура і температура зберігання від: -40 ° C до 85 ° C
  • Гарантія: 5 років

Kingston є світовим відомим виробником високоякісної пам'яті. Для своєї продукції Kingston використовує тільки компоненти найвищої якості, проводить сувору технічну експертизу, проводить багаторівневе 100% тестування, що дозволяє давати довічну гарантію на всю продукцію пам'яті. (Для отримання більш детальної інформації, будь ласка зверніться до http://www.kingston.com/company/warranty)

На жаль, як і безліч інших світових виробників високоякісної продукції, Kingston стикається з підробкою своєї продукції. Kingston виявляв безліч підроблених модулів пам'яті, що продаються на ринку під брендом Kingston.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Kingston. Ми не продаємо підробок! Роблячи покупки в нашому Інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в автентичності придбаної продукції.

Інформація про те як перевірити справжність продукції Kingston на сайті виробникаhttps://www.kingston.com/support/product-verification

З даним товаром також купують:

Transcend 4GB SDHC (Class 4) - TS4GSDHC4 Transcend 4GB SDHC (Class 4) - TS4GSDHC4
321,00 грн
включно 20 % ПДВ
Transcend 16GB USB 3.0 JetFlash 700 - TS16GJF700 Transcend 16GB USB 3.0 JetFlash 700 - TS16GJF700
267,00 грн
включно 20 % ПДВ
Kingston 8GB USB 3.0 DataTraveler G4 - DTIG4/8GB Kingston 8GB USB 3.0 DataTraveler G4 - DTIG4/8GB
Знято з виробництва

Апгрейдные модули оперативной памяти

Eng.    © 2007-2024