Telegram Viber

Kingston 32GB microSDHC (Class 4) - SDC4/32GB

Kingston 32GB microSDHC (Class 4) - SDC4/32GB
Код товару: SDC4/32GB
Знято з виробництва

Картки пам'яті Kingston 32GB microSDHC (Class 4) надають більше файлового простору для музики, відео, зображень, ігр — більше, ніж усе, що Вам потрібно у сучасному світі. Картки microSDHC дозволяють Вам максимізувати можливості свого мобільного пристрою вже сьогодні. Вони використовують систему «класів», кожний з яких гарантує зазначену для нього мінімальну швидкість передачі даних. У класу 4 мінімальна швидкість від 4MB/s. Вдалий вибір для цифроіих фотокамер, ігрових консолей та інших пристроїв з підтримкою SDHC. Ідентичні за розмірами та формою зі звичайними microSD картками, microSDHC картки були розроблені на заміну стандарту SD і розпознаються лише пристроями microSDHC. Вони також можуть бути розпізнані повнорозмірними SDHC пристроями за допомогою адаптеру. Щоб впевнитись у сумісності, зверніть увагу на наявність логотипів microSDHC або SDHC на основному пристрої (телефоні, планшеті чи камері). Усі картки 100% протестовані та підтримані довічною гарантією.

Можливості та переваги:

• Інтерфейс microSDHC, SDHC (з використанням адаптеру)
• Маленький, зручний формфактор
• Висока швидкість передачі даних класу 4 — мінімум 4MB/s
• Збільшує файловий простір на мобільних пристроях
• Витривалість: протиударність, водонепроникність, захист
  від температур та рентген-випромінювання

Kingston є світовим відомим виробником високоякісної пам'яті. Для своєї продукції Kingston використовує тільки компоненти найвищої якості, проводить сувору технічну експертизу, проводить багаторівневе 100% тестування, що дозволяє давати довічну гарантію на всю продукцію пам'яті. (Для отримання більш детальної інформації, будь ласка зверніться до http://www.kingston.com/company/warranty)

На жаль, як і безліч інших світових виробників високоякісної продукції, Kingston стикається з підробкою своєї продукції. Kingston виявляв безліч підроблених модулів пам'яті, що продаються на ринку під брендом Kingston.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Kingston. Ми не продаємо підробок! Роблячи покупки в нашому Інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в автентичності придбаної продукції.

Інформація про те як перевірити справжність продукції Kingston на сайті виробникаhttps://www.kingston.com/support/product-verification

Апгрейдные модули оперативной памяти

Eng.    © 2007-2024