Telegram Viber

Kingston 128GB SDXC UHS-I High Speed Class 3 (U3) (R/W 90/80 MB/s) - SDA3/128GB

Kingston 128GB SDXC UHS-I High Speed Class 3 (U3) (R/W 90/80 MB/s) - SDA3/128GB
Код товару: SDA3/128GB
Знято з виробництва

Скористайтеся перевагами збільшеної швидкості роботи карт пам'яті SDHC/SDXC UHS-I U3 компанії Kingston. Вони підтримують швидкість 90МБ/с (читання) і 80МБ/с (запис), завдяки чому операції читання і запису виконуються до 9 і 8 разів швидше, ніж при використанні стандартних карт пам'яті SD (Class 10). Вони відповідають самій сучасній версії специфікації SD Association UHS-I U3 (Ultra High-Speed ​​Bus, Speed ​​Class 3), яка гарантує продуктивність не менше 30МБ/с і смугу пропускання, достатню для запису і відтворення відео 4K2K без затримок.

Користувачі зможуть записувати відео формату Full HD (1080p), Ultra HD (2160p), 3D і 4K2K кінематографічної якості за допомогою високопродуктивних камер, таких як цифрові дзеркальні камери (D-SLR), беззеркальні цифрові камери (D-SLM) і відеокамери. Карти пам'яті ідеально підходять для запису телевізійних передач, а також прямих ефірів; крім того, вони дозволяють прискорити редагування файлів і забезпечують зниження часу завантаження, особливо при використанні пристроїв читання з інтерфейсом USB 3.0. Підвищені мінімальні швидкості запису гарантують цілісність відео завдяки зниженню затримок і дозволяють фотографам робити серії знімків.

Технічний опис (PDF)

Kingston є світовим відомим виробником високоякісної пам'яті. Для своєї продукції Kingston використовує тільки компоненти найвищої якості, проводить сувору технічну експертизу, проводить багаторівневе 100% тестування, що дозволяє давати довічну гарантію на всю продукцію пам'яті. (Для отримання більш детальної інформації, будь ласка зверніться до http://www.kingston.com/company/warranty)

На жаль, як і безліч інших світових виробників високоякісної продукції, Kingston стикається з підробкою своєї продукції. Kingston виявляв безліч підроблених модулів пам'яті, що продаються на ринку під брендом Kingston.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Kingston. Ми не продаємо підробок! Роблячи покупки в нашому Інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в автентичності придбаної продукції.

Інформація про те як перевірити справжність продукції Kingston на сайті виробникаhttps://www.kingston.com/support/product-verification

Апгрейдные модули оперативной памяти

Eng.    © 2007-2024