Telegram Viber

Kingston 64GB SDXC Class10 UHS-I (45MB/s Read) - SD10VG2/64GB

Kingston 64GB SDXC Class10 UHS-I (45MB/s Read) - SD10VG2/64GB
Код товару: SD10VG2/64GB
Знято з виробництва

Карта пам'яті SDHC/SDXC Class 10 UHS-I Kingston розроблена для забезпечення високої швидкості роботи зі зниженим часом буферизації між знімками, що робить її ідеальним рішенням для запису відео у форматі Full HD і тривимірного відео кінематографічної якості. Карта пам'яті протестована для забезпечення виняткової надійності при експлуатації, тому ви можете брати її в дорогу з упевненістю, що ваші фотографії, відео та інші дані будуть захищені навіть в самих жорстких умовах.

Технічний опис (PDF)

Kingston є світовим відомим виробником високоякісної пам'яті. Для своєї продукції Kingston використовує тільки компоненти найвищої якості, проводить сувору технічну експертизу, проводить багаторівневе 100% тестування, що дозволяє давати довічну гарантію на всю продукцію пам'яті. (Для отримання більш детальної інформації, будь ласка зверніться до http://www.kingston.com/company/warranty)

На жаль, як і безліч інших світових виробників високоякісної продукції, Kingston стикається з підробкою своєї продукції. Kingston виявляв безліч підроблених модулів пам'яті, що продаються на ринку під брендом Kingston.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Kingston. Ми не продаємо підробок! Роблячи покупки в нашому Інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в автентичності придбаної продукції.

Інформація про те як перевірити справжність продукції Kingston на сайті виробникаhttps://www.kingston.com/support/product-verification

Оперативна пам’ять

Eng.    © 2007-2023