Roxio PhotoSuite 7 Platinum

Roxio PhotoSuite 7 Platinum
Код товару: 300008599
168,00 грн.
Знижка 41,1%
99,00 грн.
Без ПДВ з 01.01.2013
(згідно п.26 підрозділу 2 розділу ХХ ПКУ)
Кількість

Пакет PhotoSuite 7 Platinum являє собою універсальне і інтегроване рішення для швидкого і зручного виконання будь-яких завдань з обробки цифрових фотографій. В склад пакету PhotoSuite включені, потужні засоби редагування зображень, включені, в тому числі інтелектуальні інструменти знаходження меж об'єктів, засоби автоматичної корекції знімка, а також ручні засоби для професійної роботи з зображенням.

Потужна система управління архівом, реалізована в пакеті PhotoSuite, дозволить швидко впорядковувати фотографії і знаходити потрібні кадри, а готові шаблони проектів дають можливість створювати унікальні подарунки і саморобні електронні сюрпризи для близьких і колег. До складу продукту також увійшла інтуїтивно зрозуміла утиліта захоплення зображень, призначена для імпорту фотографій з цифрових пристроїв, забезпечена різними функціями для публікації кращих знімків в Інтернеті або на диску, а також для відправки їх по електронній пошті.

Деякі можливості:

  • Підтримується отримання, сортування, редагування та публікація цифрових фотографій
  • Зручні в роботі професійні інструменти для якісного ретушування знімків
  • Підготовлені професійними дизайнерами шаблони для календарів, листівок та іншої продукції
  • Можливість створення ефектних слайд-шоу з музикою, переходами і спецефектами
  • Поширення фотографій тепер можливо через електронну пошту, у вигляді відбитків на папері, через web-сторінки або на дисках CD і DVD

Industrial Flash

Укр.Рус. Eng.    © 2007-2020