Telegram Viber

Microsoft Publisher Open License (OLP)

Microsoft Publisher Open License (OLP)
Код товару: 164-07835
4838,40 грн
включно 20 % ПДВ
Кількість
Оплата Доставка
• По рахунку
• Платіжною картою
• Готівкою
• Електронне постачання по e-mail

Програма Microsoft Publisher 2010 допомагає легко створювати, персоналізувати та спільно використовувати широкий спектр публікацій і маркетингових матеріалів професійної якості.

Із програмою Publisher 2010 ви можете з легкістю подавати інформацію за допомогою різноманітних типів публікацій, заощаджуючи час і кошти. Незалежно від того, чи створюєте ви буклети, бюлетені, листівки, вітальні листівки чи електронні журнали, ви можете отримати високоякісні результати, навіть не маючи досвіду графічного оформлення. У програмі Publisher 2010 ви можете відразу виконати потрібні завдання.

Створення переконливих публікацій

Програма Publisher 2010 містить багато нових і вдосконалених знарядь, використовуючи які ви зможете стати майстром дизайну та створювати вміст, який гарантовано справить враження.

  • Використовуйте вдосконалені знаряддя для редагування зображень, зокрема такі функції, як панорамування, масштабування та обтинання зображень і покажчиків місця заповнення для рисунків, які дають змогу швидко замінювати зображення, зберігаючи при цьому макет сторінки. Легко настроюйте кожен рисунок для досягнення найкращого вигляду публікації.
  • Створюйте та впорядковуйте сторінки на професійному рівні за допомогою нової технології вирівнювання об’єктів. Ця технологія надає візуальні підказки щодо розмітки для легкого вирівнювання та розташування вмісту, причому ви завжди можете вибрати остаточний варіант макета.
  • Створюйте динамічні публікації в найкоротший термін, вставляючи та настроюючи попередньо створені стандартні блоки вмісту. Ви можете використовувати як вбудовані блоки, так і блоки від спільноти Publisher безпосередньо із програми Publisher 2010. Вибирайте з великої кількості частин сторінки, наприклад бічні панелі та тексти, а також календарі, рамки, рекламні оголошення тощо.
  • Надайте тексту професійного вигляду за допомогою нових шрифтів OpenType. У програмі Publisher 2010 підтримуються лігатури, набори стилів та інші функції професійного оформлення, доступні в багатьох шрифтах OpenType. Використовуйте вбудовані або настроювані шрифти OpenType для швидкого створення тексту, ефективного як зображення.

Покращене керування публікаціями за допомогою легких у використанні засобів

Коли ви можете працювати так, як вам зручно, створювати публікації та керувати ними стає набагато легше.

  • Нова чудова функція інтегрованого друку у програмі Publisher 2010 дає змогу виконувати повносторінковий попередній перегляд з використанням багатьох знарядь для макета сторінки та настроюваними параметрами друку. Новий друк – це лише одна з багатьох функцій, доступних із нового подання Microsoft Office Backstage™. Подання Backstage замінює традиційне меню "Файл" і надає централізоване й впорядковане розташування для всіх завдань із керування публікаціями.
  • У програмі Publisher тепер доступна вдосконалена стрічка для швидкого отримання доступу до потрібних команд. Створюйте настроювані вкладки та навіть настроюйте вбудовані. У програмі Publisher 2010 вам надано всі можливості керування.

Надійне надання спільного доступу до публікацій

Надати спільний доступ до публікації у програмі Publisher 2010 дуже легко.

  • Компілюйте, редагуйте та керуйте списком ваших клієнтів або контактів безпосередньо у програмі Publisher, використовуючи просту та ефективну вкладку "Розсилки" на стрічці Publisher 2010.
  • Отримуйте доступ до засобу перевірки макета в новому поданні Backstage, щоб автоматично перевіряти публікації на наявність типових помилок перед наданням до них спільного доступу. Швидко та легко отримуйте варіанти їх виправлення. Потім, коли публікація буде готова, поверніться до подання Backstage і збережіть її в будь-якому форматі, потрібному для зручного надання спільного доступу – у форматі PDF чи XPS або в одному із графічних форматів, наприклад JPEG чи PNG.

Над чим би ви не працювали – щомісячним бюлетенем, новою поштовою листівкою, вітальними листівками чи маркетинговою кампанією для власного бізнесу – програма Publisher 2010 допоможе створити потрібний вміст швидко, більш гнучко та із кращими результатами.

StarOffice

Eng.    © 2007-2024