Telegram Viber

Microsoft PowerPoint Open License (OLP)

Microsoft PowerPoint Open License (OLP)
Код товару: 079-06748
4838,40 грн
включно 20 % ПДВ
Кількість
Оплата Доставка
• По рахунку
• Платіжною картою
• Готівкою
• Електронне постачання по e-mail

У програмі Microsoft PowerPoint 2010 пропонується більше способів створення презентацій і надання спільного доступу до них глядачам, ніж будь-коли раніше. Захоплюючі нові звукові та візуальні можливості дають змогу показати жваву кіногенічну історію, яку просто створювати й цікаво переглядати.

Крім того, у програмі PowerPoint 2010 можна працювати одночасно з іншими користувачами або розміщувати презентацію онлайн і отримувати до неї доступ фактично з будь-якого розташування за допомогою Інтернету чи смартфону.

Створення надзвичайних презентацій

У програмі PowerPoint 2010 надано нові та вдосконалені засоби, за допомогою яких створюються якісні презентації.

 • Вставляйте та редагуйте відео у програмі PowerPoint. Тепер ви можете додавати ефекти зникнення та форматування, позначати закладками сцени та підрізати відео, щоб надати презентаціям професійного мультимедійного вигляду. Оскільки відеоролики, вставлені у презентацію, стають її частиною, ви можете розповсюджувати презентацію одним файлом.
 • Скористайтеся новими вдосконаленими засобами редагування зображень (включно з різними художніми ефектами та розширеним коректуванням, інструментами обтинання та застосування кольору), щоб досягти якнайкращого ефекту від кожної ілюстрації.
 • Додавайте динамічні тривимірні переходи між слайдами та реалістичніші ефекти анімації, щоб привернути увагу глядачів.

Керування презентаціями за допомогою засобів, які дають змогу заощаджувати час і спростити роботу

Cтворювати та використовувати презентації набагато легше тоді, коли є можливість зручно організувати роботу.

 • Стискайте відео та аудіо у презентації, щоб зменшити розмір файлу – для зручності розповсюдження та ефективного відтворення. Можливість стиснення медіафайлів – це лише одна з багатьох функцій, доступних у новому поданні Microsoft Office Backstage™. Подання Backstage, що заміняє традиційне меню "Файл" в усіх програмах системи Office 2010, забезпечує централізований і організований простір для всіх завдань керування презентаціями.
 • Зручно настроюйте вдосконалену стрічку, щоб потрібні команди можна було легше знайти. Створюйте настроювані вкладки та навіть налаштовуйте вбудовані. У програмі PowerPoint 2010 саме ви всім керуєте.

Успішна співпраця

Якщо ви – один із багатьох користувачів, які працюють над презентаціями та проектами, програма PowerPoint 2010 – ідеальний засіб для вас.

 • Транслюйте показ слайдів користувачам в інших місцях, незалежно від того, чи на їхніх комп’ютерах інстальовано програму PowerPoint. Створюйте відео презентації, включно з переходами, анімацією, дикторським текстом і хронометражем для розповсюдження будь-кому в будь-який час після трансляції.
 • Скористайтеся новими можливостями співавторства для редагування тієї самої презентації одночасно з користувачами з різних місць. Ви навіть можете спілкуватися під час роботи безпосередньо із програми PowerPoint.
  • Якщо ви співробітник компанії, яка використовує програму Microsoft SharePoint Foundation 2010, цими функціями можна скористатися в мережі, захищеній брандмауером. За допомогою програми Office Communicator, відтепер інтегрованої у систему Office 2010, ви можете переглядати відомості про присутність, щоб дізнатися про доступність інших авторів і почати обмін миттєвими повідомленнями або голосові дзвінки безпосередньо у програмі PowerPoint.
  • Якщо ви працюєте в невеликій компанії або застосовуєте програму PowerPoint вдома або у школі, ви можете скористатися перевагами функції співавторства у програмі Windows Live. Для редагування презентацій одночасно з іншими користувачами необхідно лише мати безкоштовний обліковий запис Windows Live. Обліковий запис служби обміну миттєвими повідомленнями (наприклад, безкоштовної служби Windows Live Messenger) необхідний для перегляду стану присутності авторів і початку миттєвого обміну повідомленнями.

Обмін вмістом і доступ до нього

Ідеї, терміни виконання, проекти та непередбачувані ситуації в роботі не завжди з’являються тоді, коли ви знаходитеся на робочому місці. На щастя, тепер ви можете виконувати роботу у зручний для вас час і в потрібному місці, використовуючи Інтернет або навіть смартфон.

 • Веб-застосунок Microsoft PowerPoint Web App – це супутній застосунок програми Microsoft PowerPoint в Інтернеті, який дає змогу розширити роботу програми PowerPoint у браузері. Переглядайте високоякісну версію ваших презентацій, вносьте незначні зміни або переглядайте показ слайдів. Використовуйте знайомий інтерфейс програми PowerPoint і деякі аналогічні засоби форматування та редагування майже на будь-якому комп'ютері із браузером.
 • Програма Microsoft PowerPoint Mobile 2010 дає змогу вносити незначні зміни до презентацій за допомогою смартфону.

Вам потрібно зробити наступний крок у кар’єрі, створити разом із співробітниками важливу презентацію або швидко завершити роботу? Програма PowerPoint 2010 дає змогу працювати швидше та досягати своїх цілей багатьма способами.

Оперативна пам’ять

Eng.    © 2007-2024