Telegram Viber

Parallels Desktop for Windows & Linux

Parallels Desktop for Windows & Linux
Код товару: Parallels-WL
918,00 грн
включно 20 % ПДВ
Кількість
Оплата Доставка
• По рахунку
• Платіжною картою
• Готівкою
• Електронне постачання по e-mail
Віртуалізація: одна машина, декілька що працюють віртуальних компьтеров, маса можливостей

Parallels Workstation
— одне з найпотужніших, доступніших і простіших у використанні для віртуалізації, вживане на робочих станціях. Запустити на одному ПК безліч ізольованих, стабільних і продуктивних віртуальних комп'ютерів зможе з його допомогою будь-який користувач, незалежно від кваліфікації.

Перша в індустрії технологія "тонкого" гіпервізора для робочих станцій, дозволяє Parallels Workstation працювати з кожним віртуальним комп'ютером точно так, як і з реальним. Кожна віртуальна машина має в своєму розпорядженні свій процесор, свою оперативну пам'ять, дисководи CD або DVD, портами USB, пристроями введення/виводу, тобто повним набором атрибутів реального комп'ютера. Крім того "тонкий" гіпервізор Parallels Workstation дозволяє користувачам вже зараз скористатися всіма перевагами апаратної архітектури нового покоління, таких, як Intel Virtualization Technology ("VT") і AMD "SVM".

Віртуалізація у дії
Вибравши Parallels Workstation для розгортання віртуальної обчислювальної інфраструктури, підприємства і приватні користувачі отримують значне заощадження часу і грошей.

Зниження витрат на апаратне забезпечення
Оскільки Parallels Workstation дає користувачам можливість працювати з безліччю операційних систем, розгорнутих на єдиному реальному комп'ютері, відпадає необхідність в покупці додаткових комп'ютерів для запуску специфічних застосувань під певними операційними системами. Таким чином, число необхідних для повноцінної роботи комп'ютерів знижується, тим самим знижуючи витрати на придбання і обслуговування обчислювальної техніки. Одночасно скорочується і потреба в дорогих офісних площах.

 

Прискорення розробки ПО і його тестування
Розробники можуть з допомогою Parallels Workstation створювати віртуальні середовища для розробки і тестування нового програмного забезпечення на єдиному комп'ютері, дістаючи можливість перевірити працездатність різних варіантів установки і використання ПО. Це спрощує і прискорює процес тестування — тестери виконують більше роботи за той же термін, зростає продуктивність і якість тестування, що допомагає випускати досконаліші програмні продукти.

 

Підвищення безпеки і ефективності ІТ-інфраструктури
Нове програмне забезпечення, оновлення, патчи можуть бути протестовані у віртуальному середовищі перед установкою на реальні комп'ютери. Це означає, що всі можливі помилки, збої, конфлікти можуть бути розпізнані і усунені до того, як вони зможуть завдати якого-небудь збитку серверам, робочим станціям або корпоративним даним. З допомогою Parallels Workstation на одному єдиному комп'ютері можна ретельно протестувати і багаторівневі застосування — для цього їх не треба встановлювати в мережі підприємства.

 

Продемонструвати і продати багаторівневе застосування за допомогою одного ноутбука
Розробникам багаторівневих застосувань непросто демонструвати їх можливості потенційним клієнтам, використовуючи окремий комп'ютер — вживання Parallels Workstation робить можливою повнофункціональну демонстрацію взаємодії мережевих компонентів, серверів і робочих станцій мережі  навіть на ноутбуці.

 

Старі, але необхідні застосування працюють поряд з сучасними
В багатьох організаціях можна побачити розроблені дуже давно, але активно використовувані застосування, від яких з різних причин неможливо відмовитися. Для задоволення специфічних апаратних вимог таких застосувань більше не потрібно підбирати настільки ж старий комп'ютер. Достатньо встановити додаток на віртуальній машині, запущеній на будь-якому сучасному комп'ютері. Старі додатки спокійно працюватимуть поряд з сучасними, не роблячи один на одного жодного впливу.

 

Персональне робоче середовище для навчання
Викладачі з допомогою Parallels Workstation можуть створювати для кожного учня його власне робоче середовище, навіть якщо що вчаться значно більше, чим комп'ютерів. Сідаючи за комп'ютер, студент знає, що зараз він побачить перед собою звичне створене ним середовище, в роботу якої ніхто не втручався.

 

Основні можливості:

 • Технологія "тонкого" гіпервізора, що дозволяє створювати стабільно працюючі, високопродуктивні віртуальні машини. 
 • Повна сумісність з технологією Intel VT, оптимізація для технології AMD "SVM".
 • Встановлюється на будь-який комп'ютер, що працює під управлінням Windows або Linux 
 • Віртуальні машини працюють практично зі всіма гостьовими ОС, сумісними з набором команд x86, включаючи Windows 3.1-XP/2003, Linux, FreeBSD, Solaris, OS/2, eComStation і DOS.
 • Невеликий розмір дистрибутива, установка одним натисненням на кнопку миші.
 • Система Майстрів (Wizards), що дозволяє встановити віртуальні машини будь-якої складності за декілька секунд. 
 • Простий і зрозумілий інтерфейс для управління і налаштування віртуальних машин.
 • Доступна ціна.

Нові можливості, реалізовані в Parallels Workstation:

 • Покращувана потужність, стабільність і ізольованість віртуальних машин.
 • Повністю перероблений користувацький інтерфейс.
 • Можливість використання пристроїв що підключаються по шині USB — КПК, фотокамер і ін. безпосередньо у віртуальних машинах, робота з WiFi, можливість підключення другого монітора при відповідному режимі роботи.
 • Покращений віртуальних процесор і розширена підтримка технології Intel VT у віртуальних машин. 
 • Функціональність "Suspend and Resume" — можливість припинити роботу віртуальної машини не закриваючи гостьову ОС, а пізніше відновити, не завантажуючи.
 • Підтримка PAE режиму первинних ОС для розміру пам'яті до 4GB of RAM.
 • Використання пакету утиліт Parallels Tools для персонального налаштування гостьового середовища. 
 • Підтримка SUSE Linux 10 у якості, як первинної, так і гостьової ОС, а Sun Solaris — як гостьової.

Апгрейдные модули оперативной памяти

Eng.    © 2007-2024