Telegram Viber

Parallels Desktop for Mac Pro

Parallels Desktop for Mac Pro
Код товару: PDFM8L-01-RU
1980,00 грн
включно 20 % ПДВ
Кількість
Оплата Доставка
• По рахунку
• Платіжною картою
• Готівкою
• Електронне постачання по e-mail

Parallels Desktop для Mac - це найпопулярніше у світі рішення для запуску додатків Windows на Mac без перезавантаження. Завдяки його високій продуктивності ви можете з легкістю запускати будь-які, навіть самі ресурсомісткі графічні додатки Windows, а також використовувати в них останні функції Lion і Mountain Lion, включаючи Launchpad і Mission Control. Більш того, Mac OS X Lion можна встановити не тільки на самому комп'ютері Мас, але і в якості гостьової ОС у віртуальній машині.

Хочете користуватися не тільки Windows? Ви можете одночасно встановити Google Chrome, Linux і безліч інших операційних систем. Parallels Desktop для Mac - це незалежність від часу, відстані і платформи. Якою б не була ваша мета, Parallels Desktop 8 об'єднає для вас світи Windows і Mac в одне гармонійне ціле. Parallels об'єднав Mac і Windows. Решта за вами.

Неважливо, хто ви - домашній користувач, бізнесмен, студент, геймер або власник компанії, яка планує використовувати або вже використовує комп'ютери Мас, - з Parallels Desktop 8 ваші додатки Windows будуть працювати так, як ніби вони були створені спеціально для Mac.

Швидкий старт
Швидка установка, зручний інтерфейс і Майстер Parallels допоможуть вам легко і швидко підготувати все необхідне і приступити до роботи. Весь той час і гроші, які ви вклали в облаштування свого ПК, не пропадуть даремно і продовжать приносити плоди навіть після того, як ви перейдете на Мас.

Швидкість роботи.
Досконалі технології віртуалізації Parallels Desktop 8 збільшили продуктивність продукту приблизно на третину і впритул наблизили продуктивність гостьових ОС до нативної. На 30% прискорені операції введення/виводу і покращено швидкодію в іграх, а операції з гостьової ОС («холодне» завантаження, призупинення/відновлення) стали виконуватися на 25% швидше. Це означає, що ресурсомісткі програми, такі як ігри, інженерні програми і графічні пакети, працюють в Windows так само швидко, як якщо б вони були зроблені під Mac OS X.

Підтримка передового апаратного забезпечення комп'ютерів Apple.
При створенні Parallels Desktop 8 значну увагу було приділено підтримці апаратної платформи Intel Ivy Bridge, яка застосовується в актуальних моделях комп'ютерів Apple. Феноменальні можливості дисплея Retina новітнього MacBook Pro також повністю підтримані засобами Parallels Desktop 8 і дозволяють відображати Windows-додатка в надвисокому дозволі. Крім того, гостьова Windows відтепер може використовувати модуль Bluetooth, яким оснащуються комп'ютери Apple.

Інтеграція.
Parallels Desktop повністю задіює передові можливості новітньої операційної системи Mac OS X 10.8 Mountain Lion і привносить її функціональність в Windows 8. Наприклад, функція Dictation, реалізована в Mountain Lion, дозволяє надиктовувати повідомлення електронної пошти в Microsoft Outlook або текст у Microsoft Word, запущених у гостьовій ОС Windows. У свою чергу, ярлики додатків Windows 8, виконані в Metro-стилі, можна розміщувати всередині Launchpad.

Оновлений майстер установки операційних систем Parallels Wizard.
З нього до автоматизованої завантаженні та інсталяції доступні ОС Ubuntu, Chrome OS, Android, а також Windows 8 Consumer Preview (завантажена користувачами Parallels Desktop понад півмільйона разів). Також у восьмому поколінні Parallels Desktop реалізований доступ до Центру повідомлень Mac OS X з Windows, є можливість відкривати сайти в Internet Explorer прямо з браузера Safari. Для зручності користувачів розкладки клавіатури в Mac OS X і гостьовий Windows синхронізуються.

Оперативна пам’ять

Eng.    © 2007-2024