Telegram Viber

Panda Security for Exchange Servers

Panda Security for Exchange Servers
Код товару: J1PEXO
192,24 грн
включно 20 % ПДВ
Кількість
Оплата Доставка
• По рахунку
• Платіжною картою
• Готівкою
• Електронне постачання по e-mail

Гарантує якість сервісу електронної пошти. Надає повний та інтегрований захист. Підвищує продуктивність кінцевих користувачів

Підтримує MS Exchange Server 2007

ExchangeSecure розроблений для компаній, яким необхідний високоякісний захист для серверів MS Exchange Server. Сканує весь вхідний та вихідний трафік корпоративної пошти на предмет пошуку шкідливих програм. Захист від спаму, який має коефіцієнт виявлення більше 95%,  блокує вхідну небажану пошту до того, як вона потрапляє в почтові скриньки користувачів. Продукт також фільтрує небажане наповнення. Евристичне сканування виявляє та поміщає в карантин підозрілі файли.

Завдяки скануванню приєднань в пам’яті, ExchangeSecure пропонує максимальну продуктивність як при індивідуальній інсталяції, так і в кластерних Exchange-серверах. Управління продуктом відбувається централізовано через адміністративну консоль Panda AdminSecure.

Вартість залежить від типа ліцензії (базова, продовження, академічна і так далі) і кількості ліцензій. Виберіть потрібний Вам тип ліцензії і кількісний діапазон:

Базова ліцензія:

Продовження ліцензії:

Ліцензія при переході з конкуруючого продукту:

Ліцензія для державних установ:

Ліцензія для учбових закладів:

StarOffice

Eng.    © 2007-2024