Telegram Viber

Panda Security for Desktops

Panda Security for Desktops
Код товару: J1PDKO
340,20 грн
включно 20 % ПДВ
Кількість
Оплата Доставка
• По рахунку
• Платіжною картою
• Готівкою
• Електронне постачання по e-mail

Отримайте повний захист без втрати продуктивності ваших робочих станцій. Повний, інтегрований захист від всіх типів загроз. Контролюйте рівень безпеки вашої мережі. Будьте на крок попереду атак. Сумісний з Windows Vista.

Panda Security for Desktops розроблений для компаній, які бажають мати кращий захист для своїх робочих станцій. Продукт захищає від вірусів та інших відомих та невідомих загроз, включаючи спам, шпигунів, небезпечне та відволікаюче увагу наповнення, фішинг, хакерів та вторгнення.

Продукт відрізняється своєю високою продуктивністю, низьким споживанням ресурсів та легким супроводом. Продукт може управлятись просто та централізовано через консоль управління Panda AdminSecure console. Panda Security for Desktops мінімізує ризики інфікування на всіх корпоративних ПК та ноутбуках. Захищає від атак, що використовують уразливості. Продукт також може поміщати в карантин файли та повідомлення, що містять невідомий шкідливий код.

Вартість залежить від типа ліцензії (базова, продовження, академічна і так далі) і кількості ліцензій. Виберіть потрібний Вам тип ліцензії і кількісний діапазон:

Базова ліцензія:

Продовження ліцензії:

Ліцензія при переході з конкуруючого продукту:

Ліцензія для державних установ:

Ліцензія для учбових закладів:

Industrial Flash

Eng.    © 2007-2024