Telegram Viber

Microsoft Outlook Open License (OLP)

Microsoft Outlook Open License (OLP)
Код товару: 543-06601
4838,40 грн
включно 20 % ПДВ
Кількість
Оплата Доставка
• По рахунку
• Платіжною картою
• Готівкою
• Електронне постачання по e-mail

Програма Microsoft Outlook 2010 пропонує висококласні засоби керування електронною поштою для комерційного та особистого використання більш ніж 500 мільйонам користувачів системи Microsoft Office у всьому світі. Версія Outlook 2010 пропонує ширші можливості для задоволення ваших потреб у зв'язку на роботі, вдома та у школі.

Оновлений інтерфейс, удосконалені функції впорядкування електронної пошти, пошуку, зв'язку та соціальних мереж – усі ці можливості світового рівня від програми Outlook 2010 дають змогу продуктивно працювати та спілкуватися в особистій і корпоративній мережах.

Швидкий перегляд і створення повідомлень електронної пошти та робота з ними

Поміркуйте про те, скільки повідомлень електронної пошти в середньому за тиждень ви отримуєте зараз порівняно із середньою кількістю повідомлень за тиждень п’ять років тому. Версія Outlook 2010 відображає ці зміни у способі життя людей і допомагає впоратися з великими обсягами інформації, що надходять кожного дня.

  • Ви можете легко працювати з великими обсягами електронних повідомлень, стискати, класифікувати й навіть пропускати довгі розмови. Завдяки новим засобам керування розмовами та вдосконаленому поданню "Розмова" десятки повідомлень можна перетворити на кілька відповідних елементів. Щоб відчути переваги роботи з поданням "Розмова", відкрийте вкладку "Вигляд" і у групі "Розмови" встановіть прапорець "Відображати як розмови".
  • Тепер ви маєте змогу надсилати потрібну інформацію потрібним людям і швидко відповідати на повідомлення електронної пошти. Функція поштових порад дасть змогу миттєво дізнаватися про потенційні проблеми розсилки, а функція швидких дій – швидко та легко виконувати найпоширеніші завдання, які зазвичай потребують виконання кількох кроків.

Зручна робота з потрібними знаряддями

Розміщуйте потрібні команди там, де потрібно.

Удосконалена стрічка, доступна в усіх програмах системи Office 2010, вміщує більше команд, даючи користувачу змогу зосередитися на результаті, а не на їх пошуку.

  • Ви можете легко настроювати нові та наявні облікові записи, очищати папку "Вхідні" та чітко бачити, скільки місця залишилося в поштовій скриньці. І це лише кілька з численних функцій нового подання Microsoft Office Backstage. Подання Backstage заміняє традиційне меню "Файл" у всіх застосунках системи Office 2010 і являє собою централізовану організовану область для керування обліковими записами та настроювання програми Outlook відповідно до потреб користувача.

Зв’язок та інформованість

Коли ви керуєте підлеглими або організуєте сімейне свято, дуже важливо залишатися на зв’язку як на роботі або вдома, так і в будь-якому іншому місці. Програма Outlook 2010 дає змогу працювати з різними мережами електронної пошти та зв’язку, завдяки чому спілкування із близькими не потребує багато зусиль і часу та приносить задоволення.

  • Поєднання кількох облікових записів електронної пошти, календарів і адресних книг та керування ними в одному централізованому поданні.
  • Керування розкладом у новому поданні планування. Перегляд кількох календарів Outlook, Windows Live або інших спільних календарів у спрощеному горизонтальному поданні.
  • Перегляд стану доступності інших користувачів і зв’язок із ними одним із кількох способів за допомогою нової зручної картки контакту.
  • Отримання додаткової інформації про інших осіб, наприклад спільних друзів, та інших соціальних відомостей, а також кращий зв'язок із соціальними й діловими колами за допомогою нової програми Outlook Social Connector.

Постійний доступ до важливої інформації

Клацніть будь-де в повідомленні електронної пошти, щоб швидко знайти важливі адреси та номери телефонів, коли вони вам потрібні. Тепер ви можете залишатися на зв'язку з діловими та особистими контактами, взявши нову програму Outlook із собою. Ви будете в курсі справ навіть у дорозі.

  • Веб-застосунок Microsoft Outlook Web App. Залишайтеся на зв’язку та в курсі подій. Переглядайте у браузері повідомлення електронної пошти, контакти та календарні події, що зберігаються на сервері Exchange Server.
  • Програма Microsoft Outlook Mobile 2010. Синхронізуйте програму Outlook 2010 з удосконаленою мобільною версією програми Outlook, спеціально розробленою для телефонів під керуванням операційної системи Windows.

Ви можете легко керувати папкою "Вхідні", розкладом і контактами, підключатися до різноманітних соціальних мереж і мереж електронної пошти та отримувати доступ до своїх відомостей, де б ви не були. Програма Outlook 2010 допомагає залишатися на зв’язку з колегами та друзями на роботі, вдома та практично будь-де.

Оперативна пам’ять

Eng.    © 2007-2024