Telegram Viber

Microsoft Office Professional Plus Open License (OLP)

Microsoft Office Professional Plus Open License (OLP)
Код товару: 79P-05729
19521,60 грн
включно 20 % ПДВ
Кількість

Мова інтерфейсу: Російська
Українська
Англійська

Оплата Доставка
• По рахунку
• Платіжною картою
• Готівкою
• Електронне постачання по e-mail

Завдяки програмному комплексу Microsoft Office Professional Plus ваші працівники отримують безліч нових потужних способів продуктивної роботи з будь-якого місця – незалежно від того, чи вони використовують ПК, смартфон або браузер. Склад набору додатків випуску Microsoft Office Професійний плюс

Крім оновлень, якими керують користувачі у програмах Excel, PowerPoint, Word і Outlook та нових можливостей інтеграції серверів, що спрощують відстеження, звітування та надання спільного доступу до життєво важливої інформації, програмний комплекс Office Professional Plus пропонує повний пакет зі знайомими інтуїтивно зрозумілими інструментами.

Програма Open License (OLP) призначена для тих, кому необхідно придбати декілька копій (ліцензій) одного або декількох програмних продуктів Microsoft. Перша закупівля має бути мінімум на 5 ліцензій. При цьому Ви отримуєте значну знижку в порівнянні з вартістю придбання тих же продуктів у вигляді коробки. Протягом двох років після розміщення першого замовлення Ви зможете користуватися отриманою корпоративною знижкою при розміщенні наступних скільки завгодно дрібних замовлень.

Доступ фактично звідусіль у будь-який час

Подаруйте своїм працівникам зручність і швидкість. За допомогою програмного комплексу Office Professional Plus вони зможуть змінювати й переглядати документи фактично в будь-якому місці, де можна використовувати ПК, смартфон або браузер*, будучи переконаними, що їхні зміни з’являться саме там, де потрібно.

 • Програмний комплекс Office Professional Plus надає можливість використовувати систему Office у більшій кількості місць і на більшій кількості пристроїв. Ви можете переглядати та вносити невеликі зміни в документи Word, Excel, PowerPoint і OneNote, використовуючи веб-застосунки Office на будь-якому пристрої із браузером.*
 • Програмний комплекс Office Professional Plus дає змогу відкривати та змінювати збережені на сервері документи в автономному режимі за допомогою програми SharePoint Workspace, а потім автоматично синхронізувати ці зміни після повернення в мережу. Таким чином ви можете продуктивно працювати навіть у дорозі.
 • Пакет Office Mobile дає змогу розширити роботу із програмним комплексом Office Professional Plus на смартфони. Отже, ви завжди зможете вчасно переглянути та змінити документи за допомогою інтерфейсу для невеликих пристроїв.

Втілення ідей

Це можливості, які потрібні працівникам у вже знайомому програмному забезпеченні. Використовуючи програмний комплекс Office Professional Plus, ваші працівники зможуть зробити більше за допомогою технологій, причому їм не потрібно вивчати спеціалізовані програми.

 • Програмний комплекс Office Professional Plus дає змогу вашій команді створювати у програмі PowerPoint блискучі презентації з цифровим вмістом, який оживає завдяки використанню провідних технологій обробки аудіо й відео та вдосконаленої анімації.
 • Програмний комплекс Office Professional Plus містить подання Microsoft Office Backstage™, у якому користувачам надається швидкий доступ до важливих функцій, зокрема до перегляду відомостей про документ, збереження, друку та надання спільного доступу. Крім того, у більшості застосунків програмного комплексу Office Professional Plus розширено панель інструментів стрічки, що дає змогу вашій групі знаходити команди, використовуючи які можна простіше отримати якісні результати роботи.
 • У програмному комплексі Office Professional Plus надаються інструменти для покращеної візуалізації даних у програмі Excel, що дає змогу групі швидше ознайомитися із суттю роботи та зрозуміло її передати. Міні-діаграми – це невеличкі діаграми, які містяться у клітинці та візуально підсумовують тренди поруч із даними. Вибірка покращує фільтрування зведених таблиць, даючи змогу швидко та просто оцінити велику кількість даних.

Співпраця без компромісів

Надайте своїм працівникам можливість працювати так, як вони бажають. Завдяки найновішим інструментам учасники групи можуть створювати та змінювати документи одночасно, а отже легше й швидше досягати спільних цілей.

 • Програмний комплекс Office Professional Plus дає змогу співпрацювати в Інтернеті, завдяки чому кілька користувачів можуть змінювати електронні таблиці Excel, створювати звіти й документи у програмі Word, а також додавати зауваження до блокнотів OneNote у реальному часі. Вони можуть проводити сеанси мозкового штурму, оновлювати дані та створювати привабливі презентації, причому їм не потрібно знаходитися в одній кімнаті.
 • Програмний комплекс Office Professional Plus забезпечує швидше та легше керування електронною поштою за допомогою нових інструментів для керування розмовами, які дають змогу видаляти повторювані відомості та вимикати відстеження певних розмов у папці із вхідними повідомленнями.
 • Завдяки програмному комплексу Office Professional Plus працівники можуть заощаджувати час і кошти, швидко надсилаючи повідомлення за допомогою технології об’єднаних комунікацій та надаючи спільний доступ до документів у реальному часі із програм Word, PowerPoint і Excel без потреби перемикатися між застосунками.

 

Практична платформа для продуктивної роботи галузі інформаційних технологій

Програмний комплекс Office Professional Plus розширює повноваження працівників без підвищення ризику, складності та вартості. Програмний комплекс Office Professional Plus надає можливості корпоративного рівня для керування бізнес-середовищем без обмежень. Світовий стандарт у бізнес-застосунках надає переваги також і працівникам. Вони можуть використовувати нові та простіші способи створення документів, перегляду даних, надання спільного доступу до інформації та роботи фактично з будь-якого місця.

 • Програмний комплекс Office Professional Plus створений для максимізації продуктивності наявного обладнання. Він також націлює вас на майбутні нововведення в обладнанні, зокрема на 64-розрядні мікросхеми, вдосконалені графічні плати, багатоядерні процесори та альтернативні пристрої.
 • У програмному комплексі Office Professional Plus поєднано функції надійних документів і безпечного подання для забезпечення кращого захисту від шкідливих вкладень електронної пошти та файлів і надання можливості швидко переглядати документи.
 • Використовуйте у програмному комплексі Office Professional Plus подання Backstage, веб-застосунки та програму SharePoint Workspace для підключення до важливих службових відомостей і служб в Інтернеті та в автономному режимі, не залишаючи звичне середовище системи Microsoft Office.
 • Засіб перевірки доступності дає змогу cканувати документи на наявність проблем, які впливають на роботу користувачів із порушеннями рухливості, зору та слуху, і допомагає усувати помилки, перш ніж вони призведуть до збитків для підприємства. Політика збереження – це гнучкіший інструмент архівації та збереження для робочого циклу з різними можливостями користувачів, зокрема збереженням на рівні елементів, застосуванням файлів, створених користувачами, і обробкою винятків. Це приклади нових інструментів і функцій програмного комплексу Office Professional Plus, які покращують можливість організації підтримувати відповідність у світі зростання потреб керування інформацією.

Оперативна пам’ять

Eng.    © 2007-2024