Office 365 Home Online

Office 365 Home Online
Код товару: 6GQ-00177; 6GQ-00191
1389,00 грн.
Без ПДВ з 01.01.2013
(згідно п.26 підрозділу 2 розділу ХХ ПКУ)
Кількість

До складу Office 365 Домашній преміум (Home Premium) включені як останні версії програм Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher і Access для вашого комп'ютера Mac або ПК), так і додаткові пропозиції, наприклад простір в інтернет-сховище SkyDrive.

Поставляється у вигляді коробки (FPP), в якій ключ продукту для активації на сайті ліцензії на одного користувача терміном дії 1 рік. Ключ можна активувати протягом 5 років. Розкриту коробку повернути неможливо. Ліцензія Office 365 Home Premium дає можливість 1 користувачу використовувати Office на 5 домашніх ПК / MAC + 5 мобільних пристроях. Заборонено використання в комерційних цілях. Якщо Ви плануєте використовувати Office 365 на роботі, то Вам потрібен Office 365 Преміум для малого бізнесу.

Продовжувати підписку потрібно щорічно. Користувачі отримують нагадування від Microsoft про необхідність продовження підписки за 60, 30, 7 і 1 день до закінчення терміну дії. Якщо не встигнете продовжити передплату до її закінчення, підписка перейде в Grace period на 30 днів (повнофункціональна версія), потім на наступні 90 днів підписка перейде в режим обмеженої функціональності. Після цього дані клієнта будуть видалені, якщо підписка так і не продовжена. Office клієнт перейде в режим перегляду: створювати нові документи і редагувати існуючі (так само як і відправляти листи) буде неможливо.

Клієнтам Office 365, що мають активну підписку, по мірі виходу новітніх версій програм Office буде надаватися право на їх отримання. Коли вийде нова версія Office, ви отримаєте повідомлення про те, що можете оновити своє програмне забезпечення до новітньої версії. Поточна підписка на Office 365 підтримує встановлення різних мовних версій Office.

Знаходитесь далеко від свого ПК? Для передплатників Office 365 для дому розширений доступна функція "Office за запитом". Вона дозволяє працювати з повнофункціональними версіями програм Office з будь-якого ПК під управлінням ОС Windows 7 або Windows 8, на якому є доступ до Інтернету.

Крім того, завдяки підтримці синхронізації безкоштовних веб-додатків Office Web Apps для вашої поштової SkyDrive, ви можете отримувати доступ до документів, фотографій і інших файлів, а також змінювати їх і спільно використовувати з будь-якого підключеного до Інтернету пристрою з підтримуваним браузером.


Відгуки:


  Ваш відгук може бути першим.
 
Написати відгук

StarOffice

Укр.Рус. Eng. Головна Оплата Доставка Знижки INFO-ROOM Про нас Контакти    © 2007-2018