Telegram Viber

Novell Open Enterprise Server 2 & Prior 1-User License (OES 2)

Novell Open Enterprise Server 2 & Prior 1-User License (OES 2)
Код товару: 873-008976
Немає ціни

Open Enterprise Server 2 (OES) відрізняється повною підтримкою програмних служб раніше доступних лише в NetWare,  на 64-розрядних платформах, а також удосконаленнями у сфері управління зберіганням даних і підтримкою віртуалізації NetWare. Novell Open Enterprise Server об'єднує в собі перевірені часом служби Novell для робочих груп і SUSE Linux Enterprise Server, завершуючи переклад Open Enterprise Server на надання служб для робочих груп винятково на платформі Linux.

«Головна проблема, з якою сьогодні стикаються Іт-подразделенія, полягає в тому, як задовольнити зростаючі потреби підприємства в рамках бюджетів, що скорочуються, — говорить виконавчий віце-презідент і головний технолог Novell Джеф Джаффе (Jeff Jaffe).— Аби вирішити це завдання Novell об'єднала SUSE Linux Enterprise Server з тісно інтегрованими, перевіреними часом мережевими службами з Novell Open Enterprise Server. Особливо відзначимо, що наші замовники NetWare можуть вибрати експлуатацію NetWare у паравіртуалізованном режимі на Linux, аби скористатися всіма перевагами новітнього устаткування і в той же час зберегти своє існуюче середовище NetWare і свої переваги, вибрані при переході на Linux. Це рішення на базі Linux об'єднує широку сумісність і високу готовність з перевіреними службами у відкритому, безпечному середовищі».

На додаток до віртуалізації NetWare Open Enterprise Server 2 містить нову технологію Novell Dynamic Storage Technology, яка використовує визначувані замовникам політики для розпізнавання активних і невостребованних даних і їх автоматичного переміщення на відповідні пристрої, що запам'ятовують, при зміні статусу цих даних. Розміщення активних даних на високопродуктивних запам'ятовувальних пристроях, а неактивних або непотрібних даних — на магнітній стрічці і інших економічних пристроях дозволяє ефективніше використовувати дороге устаткування зберігання даних, раціоналізувати процес резервного копіювання критичних даних, поліпшити аварійний захист і понизити витрати на адміністрування.

Замовники отримують вигоди від Open Enterprise Server 2

Штаб-квартира усесвітньої системи установ торгівельної служби військово-морського флоту США U.S. Navy Exchange Service Command (NEXCOM) контролює 107 торгівельних організацій і 344 магазини у всьому світі, забезпечуючи товарами і послугами військовослужбовців, що діють і відставних, резервістів і їх сім'ї. Вирішивши, що Linux забезпечить відповідну для діяльності організації відкриту платформу NEXCOM захотіла перейти на цю систему, зберігши звичні переваги NetWare. NEXCOM зупинилася на Open Enterprise Server 2, який забезпечує всі мережеві служби, служби безпеці і управління NetWare на платформі SUSE Linux Enterprise Server.

«Ця система дозволила нам убити двох зайців — зберегти всі переваги NetWare і отримати вигоди Linux, — говорить менеджер по технічному обслуговуванню об'єктів NEXCOM Шон Закман (Sean Zackman). — Ми застосовуємо Xen для віртуалізації багато з наших серверів Microsoft Windows і тепер переводимо все, що можна, на Linux».

Перехід на Open Enterprise Server допоміг нечисленному Іт-персоналу NEXCOM управляти великою і розподіленою Іт-средой. Застосовуючи інтегровані в SUSE Linux Enterprise Server засоби віртуалізації Xen, NEXCOM вже скоротила число серверів з 45 до 10 і до кінця року планує консолідувати ще 40 серверів, заощадивши зверху $200 тис. Перевід кожного з об'єктів NEXCOM на єдиний сервер приведе також до скорочення витрат на технічне обслуговування і адміністрування ІТ. NEXCOM застосовує Open Enterprise Server для управління файлами, друку і більшості своїх служб безпеці.

Industrial Flash

Eng.    © 2007-2024