Telegram Viber

Microsoft Identity Manager OLP User CAL

Microsoft Identity Manager OLP User CAL
Код товару: NK7-00038
672,00 грн
включно 20 % ПДВ
Кількість
Оплата Доставка
• По рахунку
• Платіжною картою
• Готівкою
• Електронне постачання по e-mail

Microsoft Identity Manager OLP — універсальне програмне забезпечення для керування посвідченнями та доступом. Спростіть керування життєвим циклом посвідчень за рахунок автоматизації робочих процесів, бізнес-правил та інтеграції з різноманітними платформами. Автоматизуйте налаштування посвідчень та груп на основі бізнес-політики та реалізуйтеїї на основі у одному інтерфейсі. Розширьте можливості Microsoft Identity Manager за допомогою середовищ розробки Visual Studio та .NET
Виявляйте та співставляйте дозволи у різноманітних системах з окремимим налаштовуємими ролями. Використовуйте засоби виявлення ролей для пошуку наборів дозволів для користувачів у організації, щоб змоделювати усю систему дозволів централізовано. Покращіть доступ до даних, пов'заним з відповідністю вимогам до безпеки для всіх систем у організації за допомогою ретельного аудиту та збирання детальних звітів. Надайте користувачам можливість самостійно виявляти проблеми з посвідченнями, у тому числі з членством у групах, смарт-групами та скиданням паролів. Простий інтерфейс підвищить виробничість та задоволеність коричтувачів. Скоротіть кількість імен користувача та паролів, необхідних для входу у систему. Переконайтесь, що облікові записи адміністратора наділені тільки потрібними правами. Групи можуть автоматично оновлювати членство, щоб надавати доступ тільки належним особам.
Ліцензія на користувача дозволяє одному користувачу здійснювати доступ до серверного програмного забезпечення з будь-якій кількості пристроїв. Цей тип найбільш підходить для тих організацій, де багато мобільних співробітників, котрим необхідний доступ до корпоративної мережі випадкових пристроїв, або співробітників, що користуються декількома пристроями.

Можливості та переваги Microsoft Identity Manager:

• Гнучкість. Правила, політики та конектори дозволяють виконувати індивідуальні
  налаштування для бізнес-систем та надають можливості самообслуговування.
• Потужність. Тільки Ви встановлюєте та застосовуєте правила. Ви визначаєте
  гнучкі правила синхронізації, робочі процеси та політики.
• Готовність до використання у хмарі. До керування паролями, групами та сертифікатами
  додались такі технології Azure, як гібридна звітність та багатофакторна перевірка справжньості.
• Зворотній зв'язок. Детальні звіти дають уяву про зміни. Можна передивлятись
  журнал посвідчень, повідомлень, стверджень та листів користувача.

Industrial Flash

Eng.    © 2007-2024