Telegram Viber

Kingston MobileLite Wireless G3 Pro - MLWG3/64ER

Kingston MobileLite Wireless G3 Pro - MLWG3/64ER
Код товару: MLWG3/64
Знято з виробництва

Kingston MobileLite Wireless G3 Pro - це унікальний в своєму роді медіакомбайн, який об'єднує в собі зовнішній Power bank (на 6700 мАг), маршрутизатор (Ethernet WLAN) і бездротовий картрідер (USB/SD). Пристрій дозволяє вирішувати питання доступу в інтернет, нестачі пам'яті або перекидання фотографій (даних) без кабелів і розеток. За допомогою компактного гаджета розміром з портмоне, ви легко зможете обмінюватися інформацією між картою пам'яті, USB-флешкою ​​і зовнішнім жорстким диском. Також можна зберегти і синхронізувати інформацію зі смартфона або планшета як на вбудовану пам'ять так і на флеш-карти.

Получите беспроводной доступ к USB-накопителям и картам памяти SD через смартфоны и планшеты, чтобы освободить место для хранения данных, делайте резервные копии важных фотографий, видео, контактов и календарных заметок, а также копируйте файлы в новый телефон или планшет без использования ПК. Экономьте за счет отказа от платных облачных сервисов резервного копирования.

 • Зарядка акумулятора
  Швидко і зручно заряджайте смартфон. MLW Pro має акумулятор на 6700 мАг для того, щоб ваші телефони та планшети були заряджені завжди, коли це потрібно
 • Зручне резервне копіювання даних мобільних пристроїв
  Зберігайте важливі фотографії, відео, контактів та інші данні. Додаток MobileLite має опцію резервного копіювання одним дотиком.
 • Бездротовий доступ до USB-накопичувачів і карт пам'яті SD через смартфон
  Інтерфейс бездротової мережі 2.4GHz 802.11b/g/n і 5GHz 802.11ac. Порт Ethernet WLAN для використання в якості точки доступу. Дозволяє швидко отримувати доступ до вмісту USB-накопичувачів і карт пам'яті SD через смартфон
 • 64ГБ вбудованої пам'яті і можливість розширення за допомогою USB-накопичувачів і карт пам'яті SD
 • Гарантія
  Дворічна гарантія і безкоштовна технічна підтримка

Документація в PDF

Технічна підтримка

 

Kingston є світовим відомим виробником високоякісної пам'яті. Для своєї продукції Kingston використовує тільки компоненти найвищої якості, проводить сувору технічну експертизу, проводить багаторівневе 100% тестування, що дозволяє давати довічну гарантію на всю продукцію пам'яті. (Для отримання більш детальної інформації, будь ласка зверніться до http://www.kingston.com/company/warranty)

На жаль, як і безліч інших світових виробників високоякісної продукції, Kingston стикається з підробкою своєї продукції. Kingston виявляв безліч підроблених модулів пам'яті, що продаються на ринку під брендом Kingston.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Kingston. Ми не продаємо підробок! Роблячи покупки в нашому Інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в автентичності придбаної продукції.

Інформація про те як перевірити справжність продукції Kingston на сайті виробникаhttps://www.kingston.com/support/product-verification

З даним товаром також купують:

Kingston MobileLiteG3 Reader - FCR-MLG3 Kingston MobileLiteG3 Reader - FCR-MLG3
Знято з виробництва
Kingston USB 3.0 Hi-Speed Media Reader - FCR-HS3 Kingston USB 3.0 Hi-Speed Media Reader - FCR-HS3
Знято з виробництва
Kingston 16GB SDHC Gen 3 Elite (UHS-I 200X) - SD10G3/16GB Kingston 16GB SDHC Gen 3 Elite (UHS-I 200X) - SD10G3/16GB
Знято з виробництва
Kingston 16GB SDHC Class 10 UHS-I Ultimate (R/W 90/45 MB/s) - SDA10/16GB Kingston 16GB SDHC Class 10 UHS-I Ultimate (R/W 90/45 MB/s) - SDA10/16GB
Знято з виробництва
Kingston 16GB SDHC (Class 10) - SD10V/16GB Kingston 16GB SDHC (Class 10) - SD10V/16GB
Знято з виробництва

Industrial Flash

Eng.    © 2007-2024