Telegram Viber

ABBYY Lingvo x3 Medved Edition

ABBYY Lingvo x3 Medved Edition
Код товару: AL13-Medved
115,20 грн
включно 20 % ПДВ
Кількість
Оплата Доставка
• По рахунку
• Платіжною картою
• Готівкою
• Електронне постачання по e-mail

ABBYY Lingvo X3 Medved Edition (ME) – це світ сленгу, інтернет-скорочень і місцевого говору! Це відмінний спосіб розширити кругозір і від душі посміятися. Тепер ви легко розберете мову бувалого адміна або природженого одесита, а, відкривши «Жіночо-чоловічий словник», зумієте осягнути таємницю мислення протилежної статі. При допомозі «Словника смайлів» ви без зусиль виразите свої емоції при бесіді в чаті або форумі, а «Словник американського сленгу» дозволить зрозуміти, що насправді мають на увазі герої заокеанських фільмів.

ABBYY Lingvo x3 Medved Edition об'єднує в собі словники сленгу бізнесменів і комп'ютерників, головних слів року із словника, складеного "Великим Містом" і смайликів, специфічних термінів мережевого співтовариства (наприклад "олбанського") і регіональної лексики російської мови.

Словник стане відмінним дарунком для всіх, тусуючих в інтернеті, трендової молоді і що просто цікавляться сучасною мовою, звільненою від рамок традиційних словників.

Увага! Деякі словникові статті містять ненормативну лексику. Продукт призначений лише для повнолітніх користувачів із стійкою психікою і відчуттям гумору.

Апгрейдные модули оперативной памяти

Eng.    © 2007-2024