Telegram Viber

JBoss Application Platform, Standard (for up to 32 CPUs) 1 Year

JBoss Application Platform, Standard (for up to 32 CPUs) 1 Year
Код товару: MCT1152
408000,00 грн
Без ПДВ з 01.01.2013
(згідно п.26 підрозділу 2 розділу ХХ ПКУ)
Кількість

JBoss Enterprise Application Platform представляє баланс між інноваціями і стабільністю рішень, яка потрібна, для підприємств. Сполучаючи популярні сервери застосування з фреймворками нової генерації в просту і доступну підписку. JBoss Enterprise Application Platform збільшує продуктивність розробників, спрощує розвиток додатків нового покоління, а також підтримує споживача і значно зменшує повну вартість продукту.

JBoss Enterprise Application Platform - лідер на ринку, що надає платформу для інноваційних і масштабних java-додатків. Об'єднаний, спрощений, і представлений лідером в області розробки програмного забезпечення з відкритим кодом для підприємств, продукт включає провідні відкриті вихідні технології для формування, розгортання, і хостингу Java-додатків і сервісів.

JBoss Enterprise Application Platform балансує нововведення із стабільністю підприємств, об'єднуючи найпопулярніші сервера java-додатків із структурами додатків наступного покоління. Базуючись на відкритих стандартах JBoss Application Platform об'єднує JBoss Application Server, JBoss Hibernate, JBoss Seam, і інші ведучі відкриті вихідні технології Java від JBoss.org у повному, простому рішенні  для Java-додатків.

Для отримання додаткової інформації відвідаєте сайт товара.

Safexs Firebolt

Укр.Рус. Eng.    © 2007-2021