Telegram Viber

Adobe InDesign CC

Adobe InDesign CC
Код товару: 65225987BA01A12
20445,00 грн
включно 20 % ПДВ
Кількість
Оплата Доставка
• По рахунку
• Платіжною картою
• Готівкою
• Електронне постачання по e-mail

Програмне забезпечення Adobe InDesign надає можливість точного контролю над типографськими та вбудованими творчими інструментами для розробки дизайну, перевірки матеріалу перед друком та публікування документів у друкованому вигляді, в Інтернеті або на мобільних пристроях. Оживіть документи та презентації за допомогою інтерактивних форм, анімації, звуку та відео. Потужні галузеві інструменти та покращена продуктивність роблять створення макетів сторінок простішим і швидшим. Отримуйте доступ до он-лайн сервісів Adobe CS Live безпосередньо з програми InDesign, щоб оптимізувати найважливіші процеси рецензування.

Відтворення на різних носіях — публікуйте документи у друкованому вигляді, в Інтернеті або на мобільних пристроях. Створюйте неперевершені інтерактивні документи (файли SWF), що містять анімацію, звук і відео, для відтворення в Adobe Flash® Player, інтерактивні документи PDF із відео та звуком, а також складні друковані макети за допомогою набору різноманітних інтуїтивних інструментів.

Інтеграція з он-лайн сервісами Adobe CS Live — покращуйте ефективність найважливіших процесів розробки дизайну з новими мережевими службами CS Live, сумісних з InDesign. Виконуйте он-лайн перегляд макетів за допомогою CS Review, одного з нових он-лайн сервісів CS Live.

Інтеграція з програмами Adobe для розробки дизайну, створення веб-матеріалів та перегляду у цифровому вигляді — з легкістю переходьте від розробки дизайну проекту до друку або його виведення у цифровому форматі завдяки інтеграції з провідними в галузі продуктами Adobe, такими як Adobe Photoshop,® Illustrator,® Acrobat,® Flash Professional, а також Adobe Digital Editions.

Інструменти підвищення продуктивності — створюйте складні макети сторінок, користуючись створеними з урахуванням досвіду користувачів функціями, що підвищують продуктивність, такими як: можливість включати сторінки різного розміру в один файл, оптимізувати виділення та редагування об'єктів за допомогою нової панелі «Шари», інтелектуальні опції, швидке створення таблиць і можливість переміщення файлів виконуючи меншу кількість дій.

Вдосконалене компонування тексту — створюйте яскравий вишуканий текст за допомогою таких професійних типографських функцій як, стилі, обтікання текстом, компонування абзаців, підтримка OpenType® та буквиці. Включайте заголовки, що охоплюють або розділяють стовпці без окремого текстового кадру.

Вбудовані творчі інструменти — досліджуйте нові функціональні можливості безпосередньо у програмі InDesign завдяки вбудованим інструментам малювання, зворотніх ефектів, вбудованих ефектів Adobe Photoshop, вдосконаленим елементам керування прозорістю та підтримці 3D-об’єктів Photoshop.

Перевірка перед друком та виробництво — прискорюйте виробництво, підвищуйте надійність та створюйте кінцеві документі завдяки вбудованим шрифтам, фоновому експорту PDF, перевірці документу перед друком в реальному часі, технології JDF та екранним елементам керування.

Автоматизація — створюйте більш ефективні автоматизовані робочі процеси, скоротивши час, що витрачається на повторювані завдання. Стандатризовані функції XML можуть автоматично заповнювати сторінки текстом і зображеннями. Додавайте контент із баз даних для підвищення ефективності під час друку за допомогою різних каналів.

Можливості розширення — швидко створюйте унікальні робочі процеси та програмні рішення для власних потреб друку за допомогою InDesign Markup Language (IDML), формату файлів на основі XML, який дозволяє розробникам створювати або змінювати файли за допомогою стандартних інструментів XML.

Співпраця в процесах редагування — вдосконалюйте процес співпраці команд, що працюють над дизайном і редагуванням, завдяки інтеграції з InDesign CS6 та Adobe InCopy® CS6, а також можливості відстежувати зміни в тексті в InDesign.

Оперативна пам’ять

Eng.    © 2007-2024