Telegram Viber

Adobe InCopy CC

Adobe InCopy CC
Код товару: 65226060BA01A12
20445,00 грн
включно 20 % ПДВ
Кількість
Оплата Доставка
• По рахунку
• Платіжною картою
• Готівкою
• Електронне постачання по e-mail

Продукт для професійного написання та редагування, програмне забезпечення Adobe InCopy щільно пов'язане з програмним забезпеченням для професійного створення макета Adobe InDesign CS6. InCopy розширює можливості співпраці дизайнерів, редакторів та авторів у робочій групі будь-якого розміру, дозволяючи їм одночасно оновлювати той самий макет, не переписуючи роботу один одного. Автори та редактори можуть переглядати макети з абсолютною відповідністю та 100% точним розбиттям на рядки. Віддалені та місцеві команди з редагування можуть прискорити робочі процеси за допомогою потужних інструментів, що підвищують продуктивність. InCopy у поєднанні з InDesign забезпечує високу ефективність робочого процесу публікування, що дозволяє ефективніше дотримуватися строків.

Спільний паралельний робочий процес — відчуйте тісний зв'язок між програмами InCopy CS6 та Adobe InDesign® CS6 під час паралельних робочих процесів, у яких місцеві та віддалені автори, редактори та розробники одночасно працюють над одним документом, не переписуючи роботу один одного.

Гнучкі режими перегляду сторінок — можливість редагування у режимі перегляду, що найбільше пасує до вашого теперішнього завдання. Перегляд «Гранки» відображає стовідсотково точне розбиття на рядки, перегляд «Матеріал» дозволяє прискорити обробку слів, а перегляд «Макет» дозволяє редагувати текст як елемент оформлення.

Точне припасування — можливість переглядати інформацію щодо припасування у процесі роботи. Постійний візуальний відгук інформує про простір, що залишається, або про те, наскільки перевищено наданий простір, інформує про глибину матеріалу, а також рахує рядки, слова та символи.

Потужні інструменти для підвищення продуктивності процесу редагування — використовуйте новий інструмент «Піпетка», щоб швидко застосовувати стилі; розтягуйте або розділяйте текст на кілька стовпців, не змінюючи геометрію сторінки; легко керуйте поміщеним зображенням та текстовими файлами за допомогою панелі «Зв'язки»; користуйтеся перевагами тимчасового встановлення папки шрифтів для використання в матеріалі і видалення шрифтів після закриття матеріалу; а також використовуйте стилі абзаців і символів для уникнення друкарських суперечностей.

Інтелектуальна співпраця під час редагування — відстежуйте зміни в тексті в усьому документі, включаючи таблиці, із ще більшим редакторським контролем. Приховуйте або відображуйте зміни, переміщуйтеся від однієї зміни до іншої, а також приймайте чи відхиляйте їх — масово або за особами, що їх внесли. Зберігайте коментарі у примітках, прив'язаних до певних місць у матеріалі чи комірок таблиць.

Гнучке робоче середовище — продуктивно працюйте завдяки легкому доступу до ключових елементів керування та інструментів. Користуйтеся панеллю Adobe Mini Bridge для перегляду та відкриття файлів в InCopy. А також створюйте власні робочі середовища, які можна використовувати для виконання конкретних редакторських завдань.

Професійні можливості друку — застосовуйте широкий спектр точних друкарських коригувань, включаючи інтерліньяж, міжлітерний інтервал та інтервал між абзацами. Використовуйте шрифти OpenType® та кодування символів Unicode та з легкістю вставляйте гліфи у макет за допомогою панелі «Гліфи».

Співпраця в Інтернеті завдяки інтеграції з мережевими службами Adobe CS Live — поміщайте матеріали з Buzzword®, однієї з мережевих служб Adobe CS Live, що є інструментом обробки тексту, у матеріали InCopy. Співпрацюйте в реальному часі, надаючи спільний доступ до свого екрана за допомогою іншої мережевої служби CS Live — Adobe ConnectNow. Мережеві служби CS Live є безкоштовними протягом обмеженого часу.

Підтримка довгих документів — мінімізуйте кількість оновлень вручну та неточностей. Швидко виробляйте декілька версій документа з одного вихідного файлу завдяки підтримці умовного тексту та створюйте перехресні посилання, що оновлюються, якщо в документі InDesign змінюється або переміщується вміст.

Друковані та цифрові публікації — розробляйте та виводьте вміст як для друкованих, так і для цифрових документів. Користуйтеся підтримкою функцій для цифрових документів в InDesign CS6,вставляйте гіперпосилання безпосередньо у файл InCopy, а також експортуйте файли в Adobe PDF або XML.

Зверніть увагу на Adobe Creative Suite® 6 Design Premium — пакет програмного забезпечення Adobe Creative Suite 6 Design Premium, до складу якого входить Adobe InDesign® CS6, є ідеальним доповненням до процесів редагування друкованих і цифрових матеріалів, які пропонує програма InCopy CS6.

Оперативна пам’ять

Eng.    © 2007-2024