Telegram Viber

Kingston 4GB USB 3.0 Ironkey D300S - IKD300S/4GB

Kingston 4GB USB 3.0 Ironkey D300S - IKD300S/4GB
Код товару: IKD300S/4GB
2952,00 грн
включно 20 % ПДВ
Кількість
Поставка в Україну під замовлення. Строк постачання 4-6 тижнів

Kingston IronKey D300S (Serialized)

USB-накопичувач IronKey™ D300 компанії Kingston надає високий рівень захисту за допомогою спеціальних функцій, які зробили родину накопичувачів IronKey настільки шануємим у галузі захисту найважливіших даних. Він сертифікований на відповідність вимогам стандарту FIPS 140-2 Рівня 3 і має 256-бітове апаратне шифрування у режимі XTS. Основа для впровадження стандартів безпеки, корпоративних політик і новітніх заходів захисту від втрати даних (DLP). Суттєвий елемент у прагненні відповідати галузевим стандартам і глобальним регламентам, таким як GDPR.

Окрім цього, накопичувач використовує вбудоване ПЗ з цифровим підписом для захисту від атак класу BadUSB, а також забезпечує комплексний парольний захист від несанкційованого доступу. Шифрування і дешифрування виконується у накопичувачі, не залишаючи слідів у хост-системі, накопичувач блокується і форматується автоматично після 10 невірних спроб введення паролю для захисту від атак методом підбору. Міцний і захищений накопичувач IronKey D300 має цинковий корпус, заповнений епоксидною смолою для фізичного захисту, щоб Ви могли бути впевнені, що накопичувач витримає найскладніші ситуації. Він підтримує можливість порсоналізації, простий у використанні і має водонепроникну конструкцію з зануренням до 1.2 м, відповідаючи таким чином вимогам стандарту IEC 60529 IXP83. Застосування технології SuperSpeed означає, що Вам не доведеться жертвувати швидкістю заради високого рівня захисту.

Технічні характеристики:

Інтерфейс: USB 3.1
Швидкість: USB 3.0: 80МБ/с (читання), 12МБ/с (запис); USB 2.0: 30МБ/с (читання), 12МБ/с (запис)
Розміри: 77.9 mm x 22.2 mm x 12.05 mm
Робоча температура: від 0°C до 60°C
Температура зберігання: від – 20°C до 85°C
Сумісність: Зворотня сумісність з USB 2.0
Гарантія та технічна підтримка: П'ятирічна гарантія та безкоштовна технічна підтримка

 

Kingston є світовим відомим виробником високоякісної пам'яті. Для своєї продукції Kingston використовує тільки компоненти найвищої якості, проводить сувору технічну експертизу, проводить багаторівневе 100% тестування, що дозволяє давати довічну гарантію на всю продукцію пам'яті. (Для отримання більш детальної інформації, будь ласка зверніться до http://www.kingston.com/company/warranty)

На жаль, як і безліч інших світових виробників високоякісної продукції, Kingston стикається з підробкою своєї продукції. Kingston виявляв безліч підроблених модулів пам'яті, що продаються на ринку під брендом Kingston.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Kingston. Ми не продаємо підробок! Роблячи покупки в нашому Інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в автентичності придбаної продукції.

Інформація про те як перевірити справжність продукції Kingston на сайті виробникаhttps://www.kingston.com/support/product-verification

Апгрейдные модули оперативной памяти

Eng.    © 2007-2023