Telegram Viber

GroupWise 7 & Prior 1-User License

GroupWise 7 & Prior 1-User License
Код товару: GroupWise-1
Немає ціни

Novell GroupWise – це комплексне рішення для колективної роботи, що надає користувачам можливості електронної пошти, календарного планування, обміну миттєвими повідомленнями, управління завданнями, управління контактною інформацією і документами. Продукт GroupWise, який є наїлучшей альтернативою Microsoft Exchange, заслужив на визнання користувачів і фахівців галузі за властиву йому безпеку і надійність.

Безпечна, надійна співпраця в організації і за її межами

Середовище колективної взаємодії - це місце, де виконується велика частина роботи. Враховуючи, що біля 80% інтелектуальній власності компанії щодня проходить через електронну пошту, першорядної ваги набуває безпека. В разі припинення роботи e-mail зупиняється робота всього підприємства. Novell GroupWise 7 забезпечує безпечну, надійну колективну роботу для ефективного ведення бізнесу. Це краща альтернатива Microsoft Exchange, і компанії у всьому світі переходять на неї.

Безпечна колективна робота і упевненість

Ділова співпраця не знає кордонів. У ваших співробітників має бути можливість обмінюватися ідеями, поглядами і прогнозами практично з ким завгодно, у будь-який час і всюди. І хоча в наші дні існує безліч способів спілкування, збільшилося і небезпека втручання в цей процес небажаних осіб.

На щастя, існує Novell GroupWise 7. Цей чудовий інструмент комунікацій і колективної роботи допомагає підтримувати безпечні, перевірені зв'язки як усередині організації, так і з компаніями і приватними особами за її межами. Це єдина, випробувана загальнокорпоративна система колективної роботи. Єдине надійне рішення. Жодних проблем.

GroupWise 7 працює з традиційними клієнтами так само як і з системами на базі Web і безпровідних мереж, надаючи користувачам інтегровані засоби електронної пошти, оперативного обміну повідомленнями і планування, а також управління завданнями, контактами і документами. Не менше важливий і те, що його розвинені засоби захисту і раціональне управління забезпечують спокій і упевненість вашому Іт-персоналу. Ось декілька причин, по яких GroupWise 7 гарантує вам максимальну безпеку:

 • Він встановлює достовірність по Novell eDirectory або будь-якому іншому LDAP-сумісному каталогу.
 • Користувачі отримують безпечні, крізні кошти зв'язку між клієнтськими машинами і навіть окремими програмними агентами.
 • Він підтримує всі основні стандарти, включючи Secure Sockets Layer (SSL), Secure Multipurpose Internet Mail Extension (S/MIME), Public Key Infrastructure (PKI) і Transport Layer Security (TLS).
Захист і готовність, на які можна покластися

Вірусні атаки, які зазвичай здійснюються по e-mail, можуть привести до зупинки роботи підприємства, що змусить ваших замовників шукати альтернативні пропозиції. За даними ICSA Labs, 88% вірусів поширюється по електронній пошті.

GroupWise 7 забезпечує тісну інтеграцію з ведучими антивірусними і антіспамовимі рішеннями. Взаємодіючи з продуктами партнерів, він виявляє і видаляє віруси, здатні вплинути на продуктивність праці і зірвати бізнес-операциі. До того ж GroupWise заснований на перевіреній, високонадійній архітектурі, яка мінімізує простої. Проведений в лютому 2005 року опит замовників GroupWise показав, що 52% з них не доводилося перезавантажувати свою систему колективної роботи більше шести місяців, а в 87% не набиралося і десяти годинників позапланових простоїв за рік.

Ось декілька причин, по яких GroupWise 7 здатний підтримувати безперебійну роботу ваших співробітників і критично важливих систем:

 • Багаторівневий контроль спаму допомагає обмежити потік небажаної масової розсилки, не даючи надлишкової електронної кореспонденції вплинути на продуктивність праці.
 • Вбудовані засоби резервування, такі як організація пулу LDAP, зберігають доступ користувачів до важливих служб навіть в окремих випадках збою системи або відмови апаратури.
 • Підтримка Linux-кластерів забезпечує ще вищу надійність.
Значення ефективного адміністрування

GroupWise 7 надає наїлучшие можливості в області комунікацій і колективної роботи, одночасно мінімізуючи вартість впровадження, управління і експлуатації високопродуктивної системи. Ось декілька прикладів раціоналізації роботи Іт-персонала при використанні GroupWise 7:
 • Один адміністратор GroupWise може легко управляти більш ніж 10 тис. користувачів. На практиці зараз є декілька адміністраторів GroupWise, кожен з яких управляє більш ніж 20 тис. користувачів.
 • GroupWise може управляти навантаженням, в 200 разів що перевищує максимальне навантаження Exchange, що зменшує витрати на придбання устаткування і адміністрування.
 • Відповідність новою нормативною вимогою допомагає обмежити бізнес-ріськи.
 • Модель лицензирования GroupWise более гибкая и экономичная, чем у Microsoft Exchange.
 • Нова утиліта міграції полегшує перехід з Microsoft Exchange 5.5, Outlook 2000 або раніших версій GroupWise.

Інновації продовжуються

Недавно Novell випустила інноваційні продукти і послуги для Linux, безпечного управління електронними персонами, мережевого адміністрування і ін. GroupWise 7 також отримав свою долю потужних нових функцій і удосконалень. Природна підтримка Outlook, інтеграція з PDA-пристроями ключових партнерів, корпоративна система оперативного обміну повідомленнями і удосконалення в області API - ось лише невелика частина новин, що з'явилися в GroupWise 7.

Відкритість означає вибір і гнучкість

Колективна робота за своєю природою залучає безліч людей, технологій, продуктів і компаній. Будучи відкритим многоплатформенной середовищем колективної роботи GroupWise захищає ваші інвестиції в ІТ і зберігає можливості розвитку в майбутньому. Така сила відкритих стандартів і відкритих API.

Чи переходите ви на Linux для досягнення більшої гнучкості і економії або для підвищення рівня безпеки і ефективності бізнесу при зменшенні витрат на управління, ось декілька важливих особливостей GroupWise 7, які потрібно мати на увазі:

 • Він працює на серверах NetWare, Windows і Linux (як SUSE LINUX, так і Red Hat).
 • Він підтримує широкий спектр клієнтів, включаючи Evolution, Windows, Linux і Mac, а також WebAccess і плагин Outlook.
 • Він містить взаємодоповнюючі служби з модулями колективної роботи, які підсилюють один одного, спрощуючи користувачеві роботу і підвищуючи продуктивність праці. Наприклад, служба реєстрації присутності вбудована в електронну пошту, а служба обміну файлами - у систему обміну повідомленнями в режимі реального часу.
 • Він пропонує додаткові бізнес-решенія і технології від незавісимих розробників і співтовариства open source, які легко інтегруються для вирішення ваших бізнес-задач.

Апгрейдные модули оперативной памяти

Eng.    © 2007-2024