Telegram Viber

GWAVA for GroupWise Per User License with Annual Maintenance

GWAVA for GroupWise Per User License with Annual Maintenance
Код товару: 3001
396,00 грн
включно 20 % ПДВ
Кількість
Оплата Доставка
• По рахунку
• Платіжною картою
• Готівкою
• Електронне постачання по e-mail

GWAVA (GroupWise Antivirus Agent) - є лідером у нагляді, антиспамовому і антивірусному рішенні для Novell GroupWise. Тільки GWAVA побудований із врахуванням специфіки GroupWise APIs для задоволення його потреб. Повна інтеграція GWAVA із продуктами Novell означає, що GWAVA зможе контролювати вашу GroupWise систему, коли іншим рішенням це недоступно. Вона захищає вашу систему GroupWise від електронних повідомлень, що містять віруси. Її унікальна конфігурація гарантує, що антивірусний захист продовжує діяти глибоко всередині бази даних вашої GroupWise, захищаючи зсередини. Сам Novell використовує GWAVA як внутішню форму захисту від подібних вірусів.

GWAVA може шукати внутрішню електронну пошту за її характеристиками, такими як: адреса користувача, спеціальні слова, додатки і т. ін. GWAVA може виявляти неправильне використання електронної пошти і захищати активи компанії. За допомогою GWAVA вся електронна пошта зберігається у форматі експортної бази даних, її можна ефективно знайти, роздрукувати, видалити і повторно показати.

Інструменти антиспама:

  • SmartBlocker - динамічно вивчає та регулює унікальні потреби вашої системи GroupWise.
  • Digest Notification - кінцеві користувачі отримують звіти про всі електронні повідомлення, які заблоковані як SPAM.
  • End User Release - кінцеві користувачі можуть автоматично розблокувати індивідуальні повідомлення без допомоги адміністратора GroupWise.

Архітектура GroupWise без GWAVA і з GWAVA (для збільшення ? натисніть лівою кнопкою миші на зображення):

                   

StarOffice

Eng.    © 2007-2024