Telegram Viber

Microsoft Exchange Server Enterprise Open License (OLP)

Microsoft Exchange Server Enterprise Open License (OLP)
Код товару: 395-04540
155299,20 грн
включно 20 % ПДВ
Кількість
Оплата Доставка
• По рахунку
• Платіжною картою
• Готівкою
• Електронне постачання по e-mail

Програма Open License (OLP) призначена для тих, кому необхідно придбати декілька копій (ліцензій) одного або декількох програмних продуктів Microsoft. Перша закупівля має бути мінімум на 5 ліцензій. При цьому Ви отримуєте значну знижку в порівнянні з вартістю придбання тих же продуктів у вигляді коробки. Протягом двох років після розміщення першого замовлення Ви зможете користуватися отриманою корпоративною знижкою при розміщенні наступних скільки завгодно дрібних замовлень.

Exchange Server Enterprise Edition розроблений для великих підприємств-корпорацій, дозволяє створювати різноманітні групи зберігання та бази даних.

Усвідомлюючи, що безпека має первинне значення, Іт-специалісти вимушені одночасно піклуватися і про вартість вибираних рішень. У міру того як Іт-служби починають приділяти увагу рішенню задачі досягнення більшого з меншими витратами, виникає необхідність враховувати такі чинники, як обмеження за часом, вартості і об'єму ресурсів. Тому система обміну повідомленнями розглядається не лише з точки зору задоволення всіх потреб організацій і їх співробітників, але і в світлі забезпечення ефективного за вартістю розгортання і управління.

Продукт Microsoft Exchange Server був розроблений відповідно до цих вимог і необхідності враховувати запити різних груп, що використовують систему обміну повідомленнями як один з важливих інструментів ведення свого бізнесу. Нові можливості Microsoft Exchange Server дозволяють досягти високого рівня захисту, необхідного для роботи вашої компанії, необмежений доступ для роботи вашої компанії, необмежений доступ для персоналу і підвищення ефективності використання інформаційних технологій.

Вбудований захист

Exchange Server надає вбудовані технології захисту, необхідні для повсякденного ведення бізнесу, протидії нежелательной пошті і вірусам, дотримання конфіденційності обміну даними і забезпечення відповідності регулятивним нормам.

Повсюдний доступ

З використанням Exchange Server користувачі мають повсюдний доступ до електронної і голосової пошти, календарів і контактів зі всіляких клієнтів і пристроїв.

Ефективність роботи

Exchange Server
забезпечує новий рівень ефективності роботи завдяки засобам оптимізації інвестицій в устаткування і мережу, а також функціям, що підвищують продуктивність адміністрування.

Робота з Outlook

На додаток до описаних вище переваг і можливостей Exchange Server слід зазначити високу міру інтеграції цієї системи з цілим рядом клієнтів. Exchange Server підтримує всі модифікації Outlook від настільної версії до веб-клієнта Outlook, Outlook Mobile і новій функції системи єдиного обміну повідомленнями Exchange — голосовому доступу до Outlook. Exchange Server інтегрований з Microsoft Windows SharePoint Services і іншими застосуваннями Office, а також з системами і пристроями сторонніх виробників.

StarOffice

Eng.    © 2007-2024